KLUBY RODZICÓW rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klub Jędruś - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub Jędruś zlokalizowany jest w Dzielnicy XVIII Nowa Huta, w pobliżu Placu Centralnego im. R. Reagana, który jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum Krakowa. Klub znajduje się na I piętrze wolnostojącego budynku w środku osiedla, gdzie nie dociera hałas uliczny, ale którego niedogodnością są schody, które trzeba pokonać do drzwi wejściowych. Wychodząc naprzeciw Rodzicom, Klub zamontował przy dole schodów bezprzewodowy dzwonek, za pomocą którego mogą wezwać pracowników Klubu, którzy pomogą wnieść wózek. W klubie znajduje się szatnia oraz duża sala wyposażona w sprzęt dla dzieci (poduszki, dywanik, zabawki) i wygodną przestrzeń dla rodziców (kanapa, pufy). Do dyspozycji jest też przewijak. 

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców w kwietniu


 

3, 10, 14, 24 kwietnia 2024, godz. 17.00 - 18.00

ENCE PENCE - GRY I ZABAWY RUCHOWE

Zabawy rodzinne z wykorzystaniem gimnastyki prowadzonej metodą Sherborne. Wesołe brykanie rodziców z dziećmi w wieku 0-3 lat. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu.

 

9 kwietnia 2024, godz. 18.00 - 19.30

Wiosna, ach to ty! - spotkania edukacyjne i rozwojowe dla kobiet przed i po porodach

Na pierwszych wiosennych zajęciach w Centrum Mam poszukamy nadziei i odwagi do sięgania po to, czego nam potrzeba. Porozmawiamy, poruszamy się i zrelaksujemy, w atmosferze intymności i życzliwości.

Serdecznie zapraszamy wszystkie mamy i osoby oczekujące dziecka. Weźcie ze sobą wygodny, niekrępujący ruchów strój. Woda jest na miejscu.

 

13 kwietnia 2024, godz. 11.00 - 11.45 (gr. I); godz. 11.45 - 12.30 (gr. II)

Warsztat gimnastyki rodzinnej, rodzinna zabawa w Klubie Jędruś!

Zajęcia gimnastyczne pod okiem doświadczonego trenera pozwolą na zacieśnienie więzi
z dzieckiem. Poprzez aktywne uczestnictwo w warsztatach i asekurację przy poszczególnych ćwiczeniach, rodzice i ich pociechy budują wzajemne zaufanie oraz bliską relację. Zabawowy charakter warsztatów wspiera pozytywny obraz aktywności fizycznej wśród dzieci, a także polepsza ogólną koordynację i świadomość ciała.

Zajęcia dla rodzin z dziećmi (chodzącymi) do lat 3.

 

23 kwietnia 2024, godz. 18.00 - 19.30

Mięśnie dna miednicy - lokalizacja, aktywacja, świadomość  - spotkania edukacyjne i rozwojowe dla kobiet przed i po porodach

Spotkanie teoretyczno-praktyczne z fizjoterapeutką. Gorąco zapraszamy szczególnie kobiety planujące ciążę, ale także każdą głodną wiedzy kobietę.

 

27 kwietnia 2024, godz. 9.30 - 11.00

Domowy ogródek - zabawy w ogrodniczkach

Wraz z rozkwitem wiosny zapraszamy całe rodziny na zabawę w ogrodników i ogrodniczki! Uwaga - będziemy się brudzić. Prosimy wziąć ze sobą swoje kwiaty, które potrzebują przesadzenia.

Zajęcia dla rodzin z dziećmi (chodzącymi) do lat 3.

 

 

 

KONTAKT:

Klub Jędruś - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Os. Centrum A 6a, 31-923 Kraków

Tel.: 504 418 913

E-mail: jedrus@krakownh.pl

www.krakownh.pl/oddzial/klub-jedrus

Adres: Osiedle Centrum A 6a, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2016-01-21
Data aktualizacji: 2024-03-28
Powrót