Klub Kultury Łokietek - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Łokietek - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

 

Wszystkie zajęcia prowadzą profesjonaliści z wykształceniem pedagogicznym oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi i ich rodzicami. Spotkania odbywają się w nowoczesnych salach przy wykorzystaniu wielu pomocy naukowych i animacyjnych. Większość zajęć odbywa się na parterze, bez przeszkód architektonicznych oraz z miejscem do pozostawienia wózka i przebrania malucha.

 

Harmonogram działania Klubu Rodziców online


Wirtualna ZmysłoStrefa
wtorki 18:00
Internetowa wersja zajęć dla rodziców z dziećmi 1-3 lat z zakresu sensoplastyki i zabaw sensorycznych. Spotkanie z uczestnikami na specjalnie założonej grupie zamkniętej na portalu Facebook „Strefa Rodzica on-line Klubu Kultury Łokietek”. Krótkie zajęcia w formie transmisji na żywo oraz późniejsza konwersacja na grupie, omówienie efektów.
Specjalnie wybrana godzina popołudniowo-wieczorna ma umożliwić skorzystanie z zajęć rodzicom, którzy przedpołudniami nie mogą uczestniczyć w zajęciach.

WesoLudki w domu
piątki, godz. 10:00
Internetowa wersja zajęć dla rodziców z dziećmi w wieku 1-3 lat. Zajęcia skupiają się na edukacyjnej zabawie, czytaniu i śpiewaniu. Zajęcia w formie transmisji na żywo w zamkniętej grupie na Facebook’u. Uczestnicy na żywo mogą komentować i odpowiadać prowadzącej oraz podtrzymać więzi, które zawiązały się podczas zajęć w Klubie w poprzednich miesiącach.
 

Strefa Malucha w domu
środy, godz. 10:00
Internetowa wersja zajęć dla rodziców z dziećmi w wieku 1-3 lat, kontynuacja warsztatów stacjonarnych. Edukacyjne bajki i teatrzyki, zabawy oraz proste formy plastyczne do wykonania z dzieckiem. Zajęcia w formie transmisji na żywo w zamkniętej grupie na Facebook’u. Uczestnicy mogą komentować i odpowiadać prowadzącej oraz podtrzymać więzi, które zawiązały się podczas zajęć w Klubie w poprzednich miesiącach.

 

Na zajęcia obowiązują zapisy: tutaj

Link do grupy Klubu na Facebooku: tutaj

 

KONTAKT:

Klub Kultury "Łokietek" - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Władysława Łokietka 267

www.lokietek.dworek.eu

lokietek@dworek.eu

Adres:
ul. Władysława Łokietka 267, 31-263 Kraków

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR