O Kampanii

O Kampanii
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

KRAKÓW STAWIA NA RODZINĘ 2021

W roku 2021 Gmina Miejska Kraków już po raz jedenasty organizuje kampanię pn. „Kraków stawia na rodzinę!”.

Jest to akcja prorodzinna, edukacyjna mająca na celu upowszechnianie działań profilaktycznych poprzez promowanie rodziny, wartości rodzinnych oraz zdrowego i sportowego stylu życia. Propaguje wspólne spędzanie czasu wolnego przez rodziny, dzieci i młodzież oraz aktywność twórczą, która wpływa na integrację rodziny.

Kampania skierowana jest do wszystkich mieszkańców Krakowa.

Patronat nad kampanią po raz kolejny objął Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, a jej koordynatorem jest Pełnomocnik PMK ds. Rodziny Marzena Paszkot.

W ramach corocznej kampanii dotychczas organizowane były wydarzenia integrujące Krakowian m.in.: Święto Rodziny Krakowskiej, różnorodne aktywności  sportowe, konkursy rodzinne, akcja "Rodzinne pływanie", akcja "Zdrowe żywienie - mądre myślenie" oraz warsztaty poświęcone tematyce profilaktyki zachowań ryzykownych.

W roku 2021 w związku z trwającym na terenie Polski stanem pandemii, organizowane w ramach kampanii wydarzenia, będą odbywać się w odpowiednim reżimie sanitarnym i przy zachowaniu wprowadzonych obostrzeń i zaleceń prozdrowotnych.

Już dziś serdecznie zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat wydarzeń organizowanych dla krakowskich rodzin oraz do aktywnego udziału w przygotowanych aktywnościach.

Tagi: dzieci, rodzina

pokaż metkę
Osoba publikująca: Antonina Białek
Podmiot publikujący: KKR