Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

"Plenerowo na sportowo" - konkurs fotograficzny

Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Plenerowo na sportowo".

Wakacje sprzyjają spędzaniu wolnego czasu rodzinnie – aktywnie i na świeżym powietrzu. Chętnie uwieczniamy też na zdjęciach ten wspólnie spędzany czas. Najciekawsze fotografie warto więc zgłosić do konkursu „Plenerowo na sportowo”, organizowanego przez Klub Soboniowice (filię Centrum Kultury Podgórza) we współpracy z  Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds.  Rodziny.

Prace można nadsyłać do 20 sierpnia 2024.  

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs jest adresowany do całych rodzin. Ma na celu promowanie wspólnych, rodzinnych aktywności sportowych oraz zdrowego stylu życia. Jest realizowany w ramach miejskiej kampanii edukacyjnej „Kraków stawia na rodzinę!”.

Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie mieszkańcy Gminy Miejskiej Kraków.  Prace można zgłaszać w trzech kategoriach wiekowych:

  • uczniowie klas I-III szkół podstawowych,
  • uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych,
  • dorośli.

Konkursowe zdjęcie powinno być  ilustracją rodzinnych, sportowych lub rekreacyjnych aktywności  na świeżym powietrzu. Prace mogą być zgłaszane wyłącznie w formie papierowej, w formacie A4 (210 mm x 297 mm). Muszą zostać wykonane indywidualnie. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie 3 fotografie.

Zdjęcia należy przesłać na adres Centrum Kultury Podgórza - Klubu Soboniowice (ul. Kuryłowicza 115, 30-698 Kraków) lub dostarczyć je osobiście w terminie od dnia 29 lipca do dnia 20 sierpnia 2024.  Na odwrocie każdego z nich należy czytelnie zapisać następujące dane:

- imię i nazwisko autora oraz klasę szkoły podstawowej, do której uczęszcza dziecko (lub dopisek „dorosły”),

- e-mail lub telefon kontaktowy.

Do każdego zgłoszenia musi również zostać dołączona wypełniona Deklaracja Uczestnika.

Regulamin tutaj

Ogłoszenie wyników i pokonkursowa wystawa

Spośród zgłoszonych prac, w każdej kategorii wiekowej jury wyłoni zdobywcę pierwszego, drugiego oraz trzeciego miejsca i przyzna wyróżnienia. Wyniki zostaną ogłoszone 4 września 2024, na stronie internetowej soboniowice.ckpodgorza.pl. Wręczenie nagród połączone z otwarciem pokonkursowej wystawy zdjęć odbędzie się 14 września 2024, o godz. 10.00 w CKP-Soboniowice (ul. Kuryłowicza 115).

Plenerowo na sportowo -konkurs

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Jach
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2024-07-02
Data aktualizacji: 2024-07-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź