Aktualności

ŻŁOBKI I KLUBY RODZICÓW W SIECI@

Żłobki i Kluby Rodziców z Dziećmi do lat 3 przenoszą swą działalność do sieci, zapraszamy na wspólną zabawę i zajęcia – bez wychodzenia z domu!

Nie wychodź na pole, siedź w domu

#ZostanwDomu, czyli po krakowsku nie wychodź na pole, siedź w domu !

Zajęcia w Klubach Rodziców - ODWOŁANE

Urząd Miasta Krakowa informuje, że zajęcia w Klubach Rodziców prowadzonych przez organizacje pozarządowe, miejskie jednostki kultury i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zostają odwołane.

Konkurs ofert na prowadzenie Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka pn. „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”.

Konkurs Kraków bez barier 2019 OGŁOSZONY

24.01.2020 r. został ogłoszony konkurs "Kraków bez barier 2019".

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w mediach społecznościowych

Przedstawiamy „Krakowski Generator Społeczny” - oficjalny fanpage Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

Kraków dołączył do Europejskiej Sieci Samorządów Przyjaznych Rodzinie

Podczas pierwszej Europejskiej Konwencji Gmin Przyjaznych Rodzinie, która 19 listopada odbyła się w Brukseli w siedzibie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i Europejskiego Komitetu Regionów, Kraków dołączył do pilotażowego programu Europejskiej Sieci Samorządów Przyjaznych Rodzinie.

Olimpijska 5-tka w Krakowie na 100-lecie PKOL

19 sierpnia rozpoczęło się internetowe przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Olimpijskiej 5-ce czyli biegu na 5 km, organizowanym w ramach obchodów 100 rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego (powołanego 12 października 1919 roku w Krakowie)

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy