Aktualności

16. Krakowski Bieg Sylwestrowy – sport na wesoło i w szczytnym celu

W ostatnim dniu roku okolice Starego Miasta tradycyjnie zostaną opanowane przez tłumy biegaczy – przebierańców. W samo południe, z Małego Rynku, na trasę „Smoczej Piątki” lub „Radosnej Dziesiątki” wyruszą uczestnicy 16. Krakowskiego Biegu Sylwestrowego. Obowiązuje limit startujących – 2500 osób. Warto dołączyć do tego kolorowego korowodu – po raz kolejny dochód z imprezy zostanie przekazany na szczytny cel.

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w mediach społecznościowych

Przedstawiamy „Krakowski Generator Społeczny” - oficjalny fanpage Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

77 Konkurs Szopek Krakowskich oraz Wystawa Pokonkursowa

Muzeum Krakowa zaprasza jak co roku w pierwszy czwartek grudnia do udziału w 77. Konkursie Szopki Krakowskiej.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety Kids in Krakow

W ramach projektu Kids in Kraków (www.kidsinkrakow.pl) Krakowskiego Biura Festiwalowego powstaje nowe wydawnictwo. Po mapie i przewodniku po Krakowie twórcy projektu opracowują specjalne karty zadań z myślą o najmłodszych.

Kraków dołączył do Europejskiej Sieci Samorządów Przyjaznych Rodzinie

Podczas pierwszej Europejskiej Konwencji Gmin Przyjaznych Rodzinie, która 19 listopada odbyła się w Brukseli w siedzibie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i Europejskiego Komitetu Regionów, Kraków dołączył do pilotażowego programu Europejskiej Sieci Samorządów Przyjaznych Rodzinie.

Warsztaty teatralne - Mama, tata, teatr i ja - pierwsze spotkania za nami.

W dniach od 14 października 2019 r. do 20 grudnia 2019 r. w dwóch jednostkach penitencjarnych okręgu krakowskiego – w Zakładzie Karnym w Krakowie – Nowej Hucie oraz w Areszcie Śledczym w Krakowie realizowane jest zadanie publiczne pn. „Mama, tata, teatr i ja”. Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Miasta Krakowa.

Zaproszenie na wernisaż wystawy Krakowskie Drogi Żelazne

Muzeum Krakowa zaprasza na wernisaż wystawy Krakowskie drogi żelazne – pierwszej wystawy w Muzeum Krakowa, prezentującej funkcjonowanie w przestrzeni miasta środka transportu będącego jednym z najważniejszych wynalazków cywilizacyjnych XIX w.

 

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy