Aktualności

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 #LiczySięKażdy

W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian
Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
„Zielony Domek” zaprasza na spotkania

Fundacja Promyk prowadzi na zlecenie Gminy Miejskiej Kraków placówkę „Zielony Domek”. Jest to miejsce psychologicznego wsparcia udzielanego rodzicom/opiekunom z dziećmi do lat 3 oraz osobom oczekującym na potomstwo.

„By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać.” - ogólnopolska kampania społeczna

"By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać" – to tytuł kampanii Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, zrealizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

Pomoc dla kobiet doświadczających przemocy

Centrum Praw Kobiet to fundacja z 25-letnim doświadczeniem, która niedawno otworzyła swój oddział w Krakowie.Świadczy bezpłatną pomoc kobietom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej ze względu na przemoc, jakiej doświadczają ze strony najbliższego otoczenia. Całodobowy telefon interwencyjny: 600 070 717

„Zielony Domek” ponownie otwarty

Urząd Miasta Krakowa informuje, że od dnia 21 grudnia br. zostały wznowione stacjonarne spotkania/konsultacje w placówce „Zielony Domek” prowadzonej przez Fundację Promyk. 

Kluby Rodziców wracają do stacjonarnej działalności

Urząd Miasta Krakowa informuje, że od dnia 21 grudnia br., Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 prowadzone przez organizacje pozarządowe wznawiają swoją stacjonarną działalność.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy