Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Zgłoś miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi w Krakowie! Edycja 2024.

2024-04-30

Już tylko do 31 lipca br. trwa nabór do VI edycji plebiscytu pn. "Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi".

Wskaż miejsce i wypełnij formularz dostępny elektronicznie (WEJDŹ TU).  

"Pływające maluchy" - weekendowe lekcje pływania dla rodziców z dziećmi do lat 4

2024-07-04

Gmina Miejska Kraków i Lemon Concept s.c. zapraszają rodziców z dziećmi w wieku do lat 4, mieszkających na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę” w terminie od 6 lipca do 15 września br.

Weekendowe lekcje pływania dla rodziców z dziećmi od 5 do 16 lat

2024-07-04

Gmina Miejska Kraków, Krakowski Klub Kajakowy, Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny „Kurdwanów Nowy” i Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Lato z Krakowską Kartą Rodzinną

2024-06-24

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w wakacje, tj., od dnia 1 lipca do 30 sierpnia 2024 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

"Plenerowo na sportowo" - konkurs fotograficzny

2024-07-02

Centrum Kultury Podgórza Klub Soboniowice i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Plenerowo na sportowo".

Świętowanie dwunastego roku realizacji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów

2024-06-13

12 czerwca na scenie Teatru Ludowego pod Ratuszem przy Rynku Głównym 1 w Krakowie odbyła się uroczysta gala XII edycji projektu pn. „Mecenasa Dziecięcych Talentów”. Głównym celem spotkania było podziękowanie Mecenasom - darczyńcom projektu za całoroczne aktywne wspieranie projektu oraz wspólne wraz z dziećmi i rodzicami, świętowanie zakończenia kolejnej edycji.

Bezpłatne i anonimowe testy na HIV

2023-08-24

Miasto Kraków, promując profilaktykę AIDS, zaprasza na testy w kierunku HIV, wykonywane w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym zlokalizowanym na pl. Szczepańskim 3 w Krakowie. Badania można wykonać bezpłatnie, anonimowo i bez skierowania, po zarejestrowaniu się na stronie internetowej Stowarzyszenia Profilaktyki Zdrowotnej „Jeden Świat”.

Za nami finał XII. edycji Święta Rodziny Krakowskiej

2024-05-27

Święto Rodziny Krakowskiej odbyło się już po raz dwunasty w ramach kampanii miejskiej „Kraków stawia na rodzinę”. W tym roku pod hasłem „Zagraj w zielone z rodziną” – nacisk był położony na edukację ekologiczną, kontakt z przyrodą i tematy związane ze zdrową żywnością. Nie zabrakło także aktywności sportowych, badań profilaktycznych oraz akcji dobroczynnych. Finał święta – odbył się w dniu 26 maja - w Dzień Matki, na terenach zielonych przy TAURON Arenie Kraków.

Ankieta dla osób pełniących funkcje opiekuńcze

2024-05-16

Jesteś krakowianką? Masz pod opieką inną osobę dorosłą lub dziecko? Chcesz, żeby Kraków był lepiej dostosowany do potrzeb osób pełniących funkcje opiekuńcze? Wypełnij ankietę i pomóż nam stworzyć miasto przyjazne dla każdego! Na Wasze odpowiedzi czekamy do 29 maja.

Znajdź