Aktualności

Zaproszenie na wernisaż wystawy Krakowskie Drogi Żelazne

Muzeum Krakowa zaprasza na wernisaż wystawy Krakowskie drogi żelazne – pierwszej wystawy w Muzeum Krakowa, prezentującej funkcjonowanie w przestrzeni miasta środka transportu będącego jednym z najważniejszych wynalazków cywilizacyjnych XIX w.

 

Konkurs plastyczny: Trzymam formę z Mamą i Tatą

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Pani Marzena Paszkot oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie ul. Beskidzka 30 serdecznie zapraszają uczniów klas 0 – III do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Trzymam formę z Mamą i Tatą” w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym!

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Pani Marzena Paszkot oraz Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie ul. Beskidzka 30 serdecznie zapraszają dzieci, rodziców, dziadków do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „W rodzinnym obiektywie”, w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”.

Wiosenny piknik – jesienią:  zapraszamy do udziału w konkursie!

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Pani Marzena Paszkot wraz z Młodzieżowym Domem Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie przy ul. Reymonta 18 zapraszają chętnych w wieku 5 – 12 lat do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Wiosenny piknik- jesienią” z cyklu „Gotuj i jedz z głową – smacznie i zdrowo!” w ramach kampanii „Zdrowe żywienie = mądre myślenie”.

Olimpijska 5-tka w Krakowie na 100-lecie PKOL

19 sierpnia rozpoczęło się internetowe przyjmowanie zgłoszeń do udziału w Olimpijskiej 5-ce czyli biegu na 5 km, organizowanym w ramach obchodów 100 rocznicy powstania Polskiego Komitetu Olimpijskiego (powołanego 12 października 1919 roku w Krakowie)

Bezpłatne, weekendowe lekcje pływania dla krakowskich rodzin

Gmina Miejska Kraków, Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA”, Centrum Rozwoju Com Com Zone Prokocim  oraz  Centrum Rozwoju Com Com Zone Nowa Huta serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania.
Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”. Termin zajęć: 6 lipca - 30 listopada 2019 r.

VII gala projektu Mecenas Dziecięcych Talentów

W poniedziałek 10 czerwca na Scenie pod Ratuszem w Teatrze Ludowym odbyła się gala siódmej edycji projektu „Mecenas Dziecięcych Talentów”, organizowanego przez Urząd Miasta Krakowa, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz  Stowarzyszenie Daleko Więcej. W uroczystości wzięły udział dzieci objęte programem wraz z rodzicami, Mecenasi projektu, którzy systematycznie wspierają finansowo najmłodsze talenty oraz zaproszeni goście.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy