Aktualności

Pływające maluchy - lekcje pływania dla rodziców z dziećmi do lat 4.

Gmina Miejska Kraków i  Lemon Concept s.c. serdecznie zapraszają rodziców z dziećmi w wieku do lat 4, mieszkających na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

Zielony Domek - miejsce psychologicznego wsparcia, spotkań, zabawy i odpoczynku

„Zielony Domek” -  to jedyna w Polsce, oparta na modelu francuskim placówka, stworzona z myślą o potrzebach psychologicznych niemowląt i dzieci do lat trzech, ich rodziców i opiekunów, a także osób oczekujących na potomstwo.

Kampania #hulajZgłową - zobacz transmisję z wydarzenia

W studiu Krakowskiego Generatora Społecznego spotkały się osoby z niepełnosprawnościami, eksperci od ruchu drogowego, ubezpieczeń oraz pasjonaci hulajnóg.

Bezpłatne, weekendowe lekcje pływania dla krakowskich rodzin

Gmina Miejska Kraków i Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA" serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

IX gala programu pn. Mecenas Dzieciecych Talentów

W IX edycji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów – rok szkolny 2020/2021 uczestniczyło siedemnaścioro dzieci, a od 2012 roku wsparcie w ramach projektu uzyskało ponad sześćdziesięcioro uczniów krakowskich szkół. Zakończeniem tegorocznej edycji przedsięwzięcia była uroczysta Gala, podczas której mecenasi odebrali podziękowania i okolicznościowe statuetki.

Stacjonarna działalność „Zielonego Domku” wznowiona

Urząd Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że od dnia 19 kwietnia br., placówka „Zielony Domek” prowadzona przez Fundację Promyk wznawia swoją stacjonarną działalność.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy