Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

IV konkurs plastyczny pn. "Moja rodzina"

2024-02-21

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IV konkursie plastycznym pt. "Moja Rodzina".

Do 1 marca można zgłosić propozycje zadań do 11. edycji Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakow

2024-02-22

Zostało już tylko kilka dni, aby zgłosić propozycje zadań w ramach tegorocznej w 11. edycji BO Miasta Krakowa.

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. "Aktywni na Plus"

2024-02-21

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie powierzenia zadania publicznego pn. „Aktywni na Plus" w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Zareaguj na problemy dziecka – otwarte spotkanie dla rodziców i pedagogów

2024-02-21

Miasto Kraków kontynuuje działania wspierające zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Już w sobotę, 2 marca, w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się otwarte spotkanie pt. „Zareaguj na problemy dziecka”, poświęcone ochronie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy!

O rodzinnym Krakowie w Brukseli

2024-02-09

7 lutego br. w siedzibie Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli reprezentanci Miasta Krakowa przedstawili aktualnie realizowane projekty gminy w obszarze polityki rodzinnej przy wykorzystaniu technologii cyfrowych.

Otwarte konkursy ofert na prowadzenie Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3

2024-01-12

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił dwa otwarte konkursy ofert na realizację w formie powierzenia zadania publicznego pn. „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”, w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Spotkanie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa z Klubami Rodziców

2023-12-08

W dniu 7 grudnia br. w siedzibie Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia odbyło się spotkanie Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa – Pani Marzeny Paszkot z przedstawicielami krakowskich Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3.

Finał XVII edycji akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”

2023-12-15

37 organizacji pozarządowych otrzymało finansową pomoc w ramach akcji społecznej „Podzielmy się ciepłem”, która organizowana jest w Krakowie już po raz siedemnasty. W tym roku łączna kwota wsparcia dla tych organizacji to 205 tys. złotych.

Znajdź