Aktualności

 Françoise Dolto - cykl pogadanek on-line w „Zielonym Domku”

Krakowski „Zielony Domek” wzorowany jest na paryskim „La Maison Verte” powstałym w styczniu 1979 r. dzięki inicjatywie Francoise Dolto. Tutaj rodzice z dziećmi w wieku do lat 3 oraz osoby oczekujące na potomstwo mogą liczyć na psychologiczne wsparcie i pomoc.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian
Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest swoistym wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 o specjalnych potrzebach rozwojowych „Hula-Hop” - wyróżniony!
Z przyjemnością informujemy, że Miasto Kraków zostało laureatem X konkursu Samorząd Równych Szans, na najlepsze projekty na rzecz osób z niepełnosprawnościami, realizowane przez samorządy.
Projekt „Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 o specjalnych potrzebach rozwojowych” otrzymał wyróżnienie w kategorii „najlepszy powiat grodzki”. 
Spotkania ze sztuką w samo południe

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na nowy, bezpłatny, rodzinny cykl ,,Spotkania ze sztuką w samo południe'', w którym można uczestniczyć całą rodziną, z każdego zakątka Polski, ale i z zagranicy, całkiem bezpiecznie bo poprzez platformę ZOOM. Na zajęciach przybliżone zostaną  takie tematy jak monotypia, drzeworyt i malarstwo. Każde zajęcia zakończy wykonanie pracy plastycznej.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy