Aktualności

Zapraszamy na IX edycję Święta Rodziny Krakowskiej!

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny wraz z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia serdecznie zaprasza na organizowaną w dniach 21-23 maja 2021 r. IX edycję Święta Rodziny Krakowskiej.

Stacjonarna działalność „Zielonego Domku” wznowiona

Urząd Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że od dnia 19 kwietnia br., placówka „Zielony Domek” prowadzona przez Fundację Promyk wznawia swoją stacjonarną działalność.

Kluby Rodziców wznawiają stacjonarną działalność

Urząd Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że od dnia 19 kwietnia br., Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 prowadzone przez organizacje pozarządowe, wznawiają swoją stacjonarną działalność.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 #LiczySięKażdy

W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian
Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
„By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać.” - ogólnopolska kampania społeczna

"By powstał dom trzeba wiele troski. Nie pozwól mu się rozsypać" – to tytuł kampanii Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, zrealizowanej w ramach Krajowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie.

ŻŁOBEK W SIECI – BANK POMYSŁÓW na wspólną zabawę w domu

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu żłobków, jak również mając na względzie obecną sytuację epidemiczną oraz aktualne zalecenia sanitarne, pracownicy żłobków - Panie Opiekunki „Ciocie” postanowiły wesprzeć rodziców i dzieci, które są w ich żłobkowych grupach. Każdego dnia krakowscy rodzice mogą skorzystać z publikowanych poniżej zestawów i propozycji zabaw.

Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej - skorzystaj z bezpłatnej pomocy oferowanej przez Miasto

Od dnia 7 grudnia br. mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne, umawiając się na konsultacje z terapeutą w jednym z 4 stacjonarnych punktów pomocy, a w razie potrzeby na konsultacje w formie online. Każdy z punktów działa 2 razy w tygodniu po 5 godzin dziennie.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy