Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Urząd Miasta Krakowa zamknięty dla bezpośredniej obsługi

2022-01-28

Z uwagi na gwałtowny wzrost liczby zakażeń koronawirusem, od 24 stycznia aż do odwołania, wszystkie lokalizacje Urzędu Miasta Krakowa są zamknięte dla bezpośredniej obsługi klienta. Zamknięte są również Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych.

Tydzień Małżeństwa po raz trzeci w Krakowie

2022-01-27

„Tydzień Małżeństwa w Krakowie” jest to projekt społeczny, który przypomina o tym, że o małżeństwo warto dbać oraz inwestować w nie swój czas. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-14 lutego, a skierowane jest zarówno do osób będących w małżeństwie kilka miesięcy, jak i kilka czy kilkadziesiąt lat.

Ferie z Krakowską Kartą Rodzinną

2022-01-10

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych, tj., od dnia 17 do 28 stycznia 2022 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+ - bezpłatne i ulgowe bilety we wskazanych poniżej miejscach.

Pomoc psychologiczna także stacjonarnie

2022-01-03

Mieszkańcy Krakowa mogą uzyskać bezpłatne wsparcie psychologiczne w Centrum Pierwszej Pomocy Psychologicznej, umawiając się na konsultację z psychologiem lub terapeutą w jednym z czterech stacjonarnych punktów pomocy.

Programy Aktywności Lokalnej - styczniowy harmonogram

2021-12-28

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnych. Poniżej harmonogram wydarzeń w styczniu 2022 r. wraz z danymi kontaktowymi do PAL-i. Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy telefoniczne.

Edukacja w Krakowie – poradnik dla uczniów i rodziców obcokrajowców [EN/RU/UA]

2021-12-02

Władze Krakowa podejmują coraz więcej działań, aby uczniowie-obcokrajowcy czuli się w naszym mieście bardziej komfortowo. Jednym z nich jest opracowanie przez miejskich urzędników poradnika dla cudzoziemców „Edukacja w Krakowie”.

Odkryj miasto na nowo z krakowskimi szopkami!

2021-12-02

Już po raz siódmy w ramach akcji Wokół Szopki w obrębie całego miasta pojawi się kilkadziesiąt mieniących się kolorami eksponatów. Na wielbicieli szopkowej tradycji czeka spacer oraz gra terenowa dla dzieci. Szopki będą prezentowane w przestrzeni miejskiej od 2 grudnia do 31 stycznia.

Bank i Żłobki

ŻŁOBEK W SIECI – BANK POMYSŁÓW na wspólną zabawę w domu

2021-12-01

W BANKU POMYSŁÓW zebrane zostały dla Państwa propozycje zabaw, zajęć, rymowanek, porad itp., przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach do lat 3.

Zachęcamy Państwa do odwiedzania naszej strony oraz do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na zabawy z dziećmi. Propozycje i zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: zlobki@um.krakow.pl

 

 

Pierwszy Klub Rodziców w Dzielnicy XVI Bieńczyce

2021-11-23

8 listopada 2021 w Dzielnicy XVI Bieńczyce, przy ul. Fatimskiej 21A/45, rozpoczął działalność kolejny Klub Rodziców z dziećmi do lat 3.

Znajdź