Aktualności

Konkurs Kraków bez barier 2019 OGŁOSZONY

24.01.2020 r. został ogłoszony konkurs "Kraków bez barier 2019".

Nowy program wspierający krakowskie rodziny

Rada Miasta Krakowa przyjęła nowy program wspierania rodziny. Ma on na celu połączenie aktywności różnych jednostek miejskich, instytucji i organizacji oraz stworzenie spójnej i łatwo dostępnej oferty różnorodnych przedsięwzięć adresowanych do wszystkich rodzin z dziećmi mieszkających w Krakowie.

Ferie z rabatem na basenie

Jak co roku podczas ferii zimowych dzieci i młodzież mieszkająca lub ucząca się w Krakowie będzie mogła spędzić czas Parku Wodnym. W dniach od 27 stycznia do 7 lutego, od poniedziałku do piątku, obowiązywać będą ulgowe bilety wstępu!

Bezpłatne i ulgowe bilety w ramach akcji Zima z KKR

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie ferii zimowych, tj., od dnia 27 stycznia do 9 lutego 2020 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Ferie 2020 w Nowohuckim Centrum Kultury

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na spędzenie ferii wypełnionych atrakcjami dla dzieci i dorosłych: Festiwal Teatrów dla dzieci, ślizgawki na plenerowym lodowisku, warsztaty artystyczne.

Festiwal Teatrów Dla Dzieci w NCK

Nowohuckie Centrum Kultury zaprasza na Festiwal Teatrów dla Dzieci w okresie ferii zimowych w dniach od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r.  

Wystawa: Światło i sztuka. Lampy z XIX i XX wieku

Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka zaprasza na wystawę "Światło i sztuka. Lampy z XIX i XX wieku", którą można oglądać do 17 marca 2020 roku w Zamku Żupnym w Wieliczce.

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia w mediach społecznościowych

Przedstawiamy „Krakowski Generator Społeczny” - oficjalny fanpage Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy