Aktualności

Jak być dobrym rodzicem w czasie izolacji / pandemii i nie zwariować

Family life balance during challenging times

Bezpłatne i ulgowe bilety w ramach akcji Lato z KKR

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną do skorzystania, w okresie wakacji, tj., od dnia 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r., z atrakcji przygotowanych przez Gminę Miejską Kraków i Partnerów Programu KKR 3+.

Nowy Projekt - bezpłatna pomoc psychologiczna
Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie w terminie od 1 lipca 2020 r. do 31 marca 2023r. realizuje projekt pn.: „Rozszerzenie zakresu pomocy psychologicznej dla osób zagrożonych przemocą i doświadczających przemocy” finansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.
Rodzinne gotowanie z Karolem Okrasą

W dniu 18 czerwca br. odbyło się „Rodzinne gotowanie z Karolem Okrasą” on-line z udziałem krakowskich rodzin. Film można zobaczyć na profilu FB  Krakowski Generator Społeczny

Żłobki i Kluby Rodziców w sieci@ - dołącz do akcji!

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia od dnia 1 kwietnia br. prowadzi akcję „Żłobki i Kluby Rodziców w sieci@”. Celem akcji jest wsparcie rodziców i dzieci w wieku do lat 3 w tej trudnej dla wszystkich, sytuacji izolacji domowej. 

Fundacja Promyk zaprasza na bezpłatne dyżury terapeutów

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z oferty bezpłatnego wsparcia terapeutycznego zaproponowanego przez Fundację Promyk.

Wyszukiwarka ulg
Partnerzy