Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

2022-12-02

Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do 16 r.ż. wraz z opiekunem mieszkających na terenie Gminy Miejskiej Kraków do udziału w rozgrywkach tenisa stołowego.

Harmonogram zajęć organizowanych w ramach Programów Aktywności Lokalnych - grudzień 2022

2022-11-29

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza serdecznie rodziny na spotkania organizowane w ramach Programów Aktywności Lokalnych. Poniżej harmonogram wydarzeń w grudniu 2022 r. wraz z danymi kontaktowymi do PAL-i.

Za nami gala plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” w 2022 roku

2022-11-15

Znamy wyniki IV edycji plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. 46 miejsc w Krakowie, które dają przykład dobrych praktyk i działań wspierających krakowskie rodziny, otrzymało certyfikat „Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi”, a 9 z nich otrzymało tytuł „Miejsce Wyjątkowo Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” oraz okolicznościową statuetkę.

Krakowski Przegląd Artystyczny - ARTYSTOLAKI

2022-11-09

Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Krakowskim Przeglądzie Artystycznym ARYSTOLATKI. 

TAK/NIE – Zdecyduj o nocnym handlu alkoholem w sklepach!

TAK/NIE – Zdecyduj o nocnym handlu alkoholem w sklepach!

2022-10-31

Miasto Kraków rozważa możliwość wprowadzenia częściowego ograniczenia sprzedaży alkoholu na terenie miasta. Zakaz miałby dotyczyć jedynie sprzedaży detalicznej w nocy. W związku z tym przygotowana została ankieta z pytaniami do mieszkańców.

IV konkurs piosenki pt. "Moja Rodzina"

2022-10-19

Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w IV konkursie piosenki pt. "Moja Rodzina". 

 

UNICEF z wizytą w krakowskim żłobku i Klubie Rodziców

2022-09-29

We wtorek, 27 września, delegacja UNICEF, w tym Koordynator Krajowy UNICEF ds. Reagowania Kryzysowego Rashed Mustafa Sarwar, wspólnie z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Marzeną Paszkot odwiedzili krakowski żłobek oraz Klub Rodziców z dziećmi do lat 3.

Kluby Rodziców ze wsparciem UNICEF

2022-09-29

UNICEF wspiera krakowskie Kluby Rodziców jako model świetlicy środowiskowej dla rodzin. Dzięki tej pomocy finansowane są dodatkowe zajęcia integracyjne dla polskich i ukraińskich rodzin.

Konkurs na prowadzenie Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3

2022-08-22

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”, w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Znajdź