Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Za nami gala plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” w 2022 roku

2022-11-15

Znamy wyniki IV edycji plebiscytu „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”. 46 miejsc w Krakowie, które dają przykład dobrych praktyk i działań wspierających krakowskie rodziny, otrzymało certyfikat „Miejsca Przyjaznego Rodzinom z Dziećmi”, a 9 z nich otrzymało tytuł „Miejsce Wyjątkowo Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” oraz okolicznościową statuetkę.

UNICEF z wizytą w krakowskim żłobku i Klubie Rodziców

2022-09-29

We wtorek, 27 września, delegacja UNICEF, w tym Koordynator Krajowy UNICEF ds. Reagowania Kryzysowego Rashed Mustafa Sarwar, wspólnie z Pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny Marzeną Paszkot odwiedzili krakowski żłobek oraz Klub Rodziców z dziećmi do lat 3.

Kluby Rodziców ze wsparciem UNICEF

2022-09-29

UNICEF wspiera krakowskie Kluby Rodziców jako model świetlicy środowiskowej dla rodzin. Dzięki tej pomocy finansowane są dodatkowe zajęcia integracyjne dla polskich i ukraińskich rodzin.

Konkurs na prowadzenie Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3

2022-08-22

Prezydent Miasta Krakowa ogłosił konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie wsparcia zadania publicznego „Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3”, w zakresie działalności na rzecz rodziny, macierzyństwa, rodzicielstwa, upowszechniania i ochrony praw dziecka.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian

2021-02-09

Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
Bezpieczny Kraków

Bezpłatne badania dla dzieci ukraińskich w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego w Krakowie [UA]

2022-08-03

Miasto Kraków w porozumieniu z UNICEF zaprasza do udziału w bezpłatnej akcji badań diagnostycznych dla dzieci z Ukrainy prowadzonej w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SPZOZ w Krakowie na Osiedlu Na Skarpie 66. Rejestracja dzieci na badania rozpoczęła się dnia 27 lipca br.

Znajdź