Aktualności

Bezpłatne, weekendowe lekcje pływania dla krakowskich rodzin

Gmina Miejska Kraków i Ośrodek Sportu i Rekreacji „KOLNA" serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi mieszkające na terenie miasta Krakowa na bezpłatne, rodzinne lekcje pływania. Zajęcia odbywają się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę”.

IX gala programu pn. Mecenas Dzieciecych Talentów

W IX edycji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów – w rok szkolnym 2020/2021 uczestniczyło siedemnaścioro dzieci, a od 2012 roku wsparcie w ramach projektu uzyskało ponad sześćdziesięcioro uczniów krakowskich szkół. Zakończeniem tegorocznej edycji przedsięwzięcia była uroczysta Gala, podczas której mecenasi odebrali podziękowania i okolicznościowe statuetki.

Stacjonarna działalność „Zielonego Domku” wznowiona

Urząd Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że od dnia 19 kwietnia br., placówka „Zielony Domek” prowadzona przez Fundację Promyk wznawia swoją stacjonarną działalność.

Kluby Rodziców wznawiają stacjonarną działalność

Urząd Miasta Krakowa uprzejmie informuje, że od dnia 19 kwietnia br., Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 prowadzone przez organizacje pozarządowe, wznawiają swoją stacjonarną działalność.

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 #LiczySięKażdy

W dniu 1 kwietnia 2021 r., w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Miejska wyprawka dla najmłodszych krakowian
Od 2017 roku miasto Kraków wita swych nowo narodzonych mieszkańców upominkiem w postaci Krakowskiej Wyprawki. Przekazanie tego symbolicznego podarunku jest wyrazem włączenia do społeczności Krakowa, mającym na celu budowanie już od najwcześniejszych lat więzi pomiędzy miastem i jego mieszkańcami.
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy