Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Pomoc dla Ukrainy - informacja UNICEF

2022-02-28

Potrzeby humanitarne najmłodszych i ich rodzin na Ukrainie rosną z minuty na minutę, dlatego UNICEF Polska zwraca się z pilną prośbą o wsparcie działań pomocowych prowadzonych na Ukrainie.

Pomoc psychologiczna dla Ukraińców w Krakowie

2022-02-25

W związku z działaniami wojennymi, które trwają na terytorium Ukrainy, Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Krakowie zapewnia pomoc psychologiczną dla obywateli Ukrainy przebywających na terenie Krakowa.

Edukacja w Krakowie – poradnik dla uczniów i rodziców obcokrajowców [EN/RU/UA]

2021-12-02

Władze Krakowa podejmują coraz więcej działań, aby uczniowie-obcokrajowcy czuli się w naszym mieście bardziej komfortowo. Jednym z nich jest opracowanie przez miejskich urzędników poradnika dla cudzoziemców „Edukacja w Krakowie”.

Pierwszy Klub Rodziców w Dzielnicy XVI Bieńczyce

2021-11-23

8 listopada 2021 w Dzielnicy XVI Bieńczyce, przy ul. Fatimskiej 21A/45, rozpoczął działalność kolejny Klub Rodziców z dziećmi do lat 3.

Gala Partnerów Programu Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+. Jubileusz 10-lecia Programu

2021-10-15

Partnerzy Roku 2021 KKR3+ - Filharmonia im. Karola Szymanowskiego, Centrum Wspinaczkowe „Forteca”, Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Krakowska, Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika, Handlowa Spółdzielnia Jubilat, Centrum Papieru.

Zielony Domek - miejsce psychologicznego wsparcia, spotkań, zabawy i odpoczynku

2021-08-18

„Zielony Domek” -  to jedyna w Polsce, oparta na modelu francuskim placówka, stworzona z myślą o potrzebach psychologicznych niemowląt i dzieci do lat trzech, ich rodziców i opiekunów, a także osób oczekujących na potomstwo.

Kampania #hulajZgłową - zobacz transmisję z wydarzenia

2021-07-07

W studiu Krakowskiego Generatora Społecznego spotkały się osoby z niepełnosprawnościami, eksperci od ruchu drogowego, ubezpieczeń oraz pasjonaci hulajnóg.

IX gala programu pn. Mecenas Dzieciecych Talentów

2021-06-29

W IX edycji projektu Mecenas Dziecięcych Talentów – w rok szkolnym 2020/2021 uczestniczyło siedemnaścioro dzieci, a od 2012 roku wsparcie w ramach projektu uzyskało ponad sześćdziesięcioro uczniów krakowskich szkół. Zakończeniem tegorocznej edycji przedsięwzięcia była uroczysta Gala, podczas której mecenasi odebrali podziękowania i okolicznościowe statuetki.

Znajdź