Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

"Jedzmy kolorowo i żyjmy bardzo zdrowo" - konkurs grafiki komputerowej

Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka i Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny serdecznie zapraszają do udziału w konkursie grafiki komputerowej pn. "Jedzmy kolorowo i żyjmy bardzo zdrowo!".    


Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat, zamieszkałe na terenie Gminy Miejskiej Kraków.
Uczestnicy podzieleni będą na dwie kategorie wiekowe:
młodsza – dzieci 7-8 lat
starsza – dzieci 9-10 lat


Cele konkursu:

  • kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych,
  • rozwijanie aktywności twórczej uczniów,
  • kształcenie umiejętności w zakresie tworzenia grafiki komputerowej.


Warunki konkursu:
Praca konkursowa musi być związana tematycznie z kształtowaniem właściwych nawyków żywieniowych i zdrowym stylem życia ze szczególnym zwróceniem uwagi na skład i wygląd potraw prace mogą być wykonane w dowolnym edytorze graficznym z wykorzystaniem jego narzędzi, mają to być prace w pełni autorskie, można także zastosować technikę kolażu z wykorzystaniem zdjęcia potrawy lub produktów, jednak powierzchnia zdjęcia nie może przekraczać ¼ powierzchni pracy konkursowej wykonane prace należy zamieścić na udostępnionym wakelecie: https://wakelet.com/wake/RcIubQm7s6j9hZQHRT9kl

KOD QR DO ZAMIESZCZANIA PRAC KONKURSOWYCH


Kryteria oceny prac:
Przy ocenie prac jury weźmie pod uwagę zgodność pracy z tematem twórcze wykorzystanie wyobraźni oryginalne pomysły, niestereotypowe podejście do tematu poziom umiejętności w posługiwaniu się narzędziami graficznymi w ramach wybranego edytora grafiki.


Terminy:
Wykonane prace należy zamieścić na wakelecie do 21 października 2022 r.
Pokonkursowa wystawa odbędzie się w Galerii „Mała” MDK im. J. Korczaka - os. Kalinowe 18 - w dniach 9.11.2022 do 30.11.2022


Informacje dodatkowe
Nadesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez Uczestników oraz Opiekunów na przetwarzanie ich danych osobowych przez Organizatora – MDK im. J. Korczaka na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz na podstawie prawa oświatowego.
Organizator zastrzega sobie możliwość wykorzystania pracy plastycznej i nazwiska Uczestników oraz Opiekunów na potrzeby konkursu.
Prace konkursowe nie będą zwracane.

Odbiorcą danych osobowych laureatów konkursu będzie Urząd Miasta Krakowa, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia, Referat ds. Rodziny.

Wydarzenie organizowane jest w ramach kampanii „KRAKÓW STAWIA NA RODZINĘ” oraz akcji „ZDROWE ŻYWIENIE = MĄDRE MYŚLENIE”.
Fundatorem nagród jest Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny.

Oczekujemy na Wasze pomysły prac z tematem rodziny promującej zdrowy styl życia, która wspólnie spędza czas i zdrowo się odżywia.

Konkurs grafiki komputerowej pn. Jedzmy kolorowo i zyjmy bardzo zdrowo

pokaż metkę
Autor: Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka
Osoba publikująca: Agnieszka Jach
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2022-09-29
Data aktualizacji: 2022-09-29
Powrót

Zobacz także

Znajdź