Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Klub Mydlniki to miejsce, gdzie będzie można pokolorować największą kolorowankę, wypić kawę, kupić obraz, umówić się na spotkanie założycielskie stowarzyszenia. Miejsce gdzie można przyjść z każdym pomysłem, który służyć będzie ludziom mieszkającym w okolicy.
Nowoczesny klub kultury jest miejscem żywym, stymulującym lokalną aktywność. Propozycje dla siebie odnajdą tu rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli.

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty.

 

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Luty 2018 r.

  • Każdy poniedziałek 10:00 Native Mama (wstęp 1 zł)
  • Każdy poniedziałek 11:00 Fit Mama (wstęp 1 zł)
  • Każdy czwartek 11:00 Zdrowy kręgosłup (wstęp 1 zł)
  • Każdy czwartek 18:00 Joga (wstęp 1 zł)

Pozostałe spotkania:

  • 6 lutego 2018 , g. 10.00

Temat: Tworzenie świec dekoracyjnych – warsztaty

Warsztaty tworzenia kolorowych, pachnących i wyjątkowych świec. Dzięki nim Wasz dom oświetli delikatny płomień tworząc przytulną, ciepłą atmosferę. Świece idealnie sprawdzą się podczas romantycznych wieczorów, jak również rodzinnych spotkań – a Wy będziecie dumni, że to Wasze dzieło!

  • 27 lutego 2018, g. 10.00

Nie daj się pasożytom! – spotkanie z pediatrą

Pasożyty to problem wstydliwy, rodzice niechętnie akceptują fakt, że ich dziecko mogło się nimi zarazić. Niestety wśród dzieci jest to zjawisko niezwykle powszechne, dlatego chcemy podpowiedzieć rodzicom jakie są objawy oraz leczenie. Podczas spotkania pediatra opowie o oznakach, świadczących o tym, że dziecko może mieć pasożyty, co robić i jeść by się ich pozbyć oraz w jaki sposób chronić swoje dziecko przed zarażeniem. Dzięki temu lepiej będziecie

Wstęp: 1 zł

 

KONTAKT:

Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Balicka 289

www.mydlniki.dworek.eu

mydlniki@dworek.eu

Adres:
ul.Balicka 289, Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR