KLUBY RODZICÓW rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Strefa Nastolatka zaprasza na zajęcia

Strefa Nastolatka to miejsce, w którym młodzi ludzie mogą uzyskać pomoc w trudnych sytuacjach osobistych, rodzinnych czy szkolnych. Strefa Nastolatka otwarta jest również dla rodziców/opiekunów, którzy nie wiedzą jak pomóc nastolatkowi borykającemu się z trudnościami

Strefa Nastolatka
Krakowska Karta Rodzinna

Do dyspozycji osób zainteresowanych pomocą, dostępne są zarówno dyżury specjalistów (terapeutów, psychologów), jak również integracyjne zajęcia warsztatowe (ceramiczne, muzyczne, itp.), skierowane dla osób w wieku od 13 do 18 lat. Młodzież ma możliwość skorzystania z porad/konsultacji ze specjalistami każdego dnia, w zależności od potrzeb.

Raz w tygodniu do dyspozycji są życzliwi, kompetentni pracownicy Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych, którzy wysłuchują młodych ludzi i wskazują jak można im pomóc.

Osoby odwiedzające Strefę mogą liczyć na anonimowość, przyjazną i pełną szacunku atmosferę.

W czasie pandemii COVID-19 Strefa Nastolatka sprawnie przechodzi w tryb działalności zdalnej i organizuje dla dzieci i młodzieży integracyjne spotkania w formule on-line.

Informację o najbliższych spotkaniach znajdziesz na Fanpage’u Strefy Nastolatka na Facebooku - link tutaj

 

Kontakt: 

koordynator projektu: Monika Domagała –  kurator zawodowy rodzinny, tel. 501 416 894

e-mail: strefanastolatka@gmail.com

Facebook: tutaj

 

Projekt prowadzony jest przez Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki we współpracy z Krakowskim Stowarzyszeniem Kuratorów Sądowych, pod patronatem Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny przy wsparciu finansowym Wydziału Polityki Społecznej i Zdrowia.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2023-01-30
Data aktualizacji: 2023-03-14
Powrót