Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Maj 2018 r.

Baby Cafe

  • Kolorowe nuty!

Na spotkaniu w ramach Klubu Rodzica nauczymy się grać na Bum Bum Rurkach - kreatywnych instrumentach. Plastikowe kolorowe tuby muzyczne, wykorzystywane są do edukacji, zabawy oraz integracji na całym świecie. Są nowatorską metodą nauki podstaw muzyki oraz okazją do zabaw muzycznych i ruchowych.

Termin: 16 maja (środa), godz. 17.00 – 18.30

  • Piknik Rodzinny

W małych społecznościach lokalnych, bardzo ważnym aspektem jest integracja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców organizujemy wydarzenia, które ją umożliwiają.
Piknik Rodziny to wydarzenie, dzięki któremu wszyscy mieszkańcy mogą wspólnie spędzić czas, porozmawiać, wymienić doświadczenia. Spotkanie rozpocznie się przedstawieniem teatralnym Klubowej Grupy Poetica oraz Studia Teatralnego NETE pt.: Czerwony Kapturek. Dwie grupy teatralne działające przy Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków Nowa-Huta na potrzeby rodzinnego pikniku stworzyły teatr międzypokoleniowy!

Termin: 23 maja (środa), godz. 17.00 – 18.30

 

Akademia Rodzica

  • Potrafię pomagać

Odwiedzą nas ratownicy medyczni. Rodzice wraz z dziećmi nauczą się jak postępować
w sytuacjach zagrożeniach życia. Maluszki w miarę swoich możliwości nauczą się ratunkowych numerów telefonu oraz dowiedzą się jak w razie konieczności wezwać pomoc.

Termin: 9 maja (środa), godz. 17.00 – 18.30

 

Kino na poduchach

  • Projekcja bajki Król Lew

Termin: 30 maja (środa), godz. 17.00 – 18.30

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR