Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Luty 2017 r.

Baby Cafe

Serduszkowy Czas

Empatia to cecha, której bardzo brakuje we współczesnym świecie, dlatego podczas Baby Cafe będziemy przygotowywać serca z orgiami, które zostaną przekazane na walentynkową akcję Serce od Hospicjum  dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie, a przy okazji popracujemy nad zdolnościami manualnymi najmłodszych uczestników.

Termin: 7 lutego (środa), godz. 17.00 – 18.00

 

Balonowe popołudnie

Rozwijanie umiejętności manualnych może być zabawą. Długie balony które należy umiejętnie skręcić, by powstał piesek, kotek lub nawet żyrafa. Będzie to świetna zabawa, która pozwoli nawiązać współpracę rodziców z dziećmi.

Termin: 28 (środa) godz. 17.00 – 18.30

 

Akademia Rodzica

Był sobie pies - Kino na Poduchach

Prawdziwa i szczera przyjaźń niesie ze sobą ogromną wartość. Projekcja filmu ma za zadanie pokazać dzieciom, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Posiadanie zwierzęcia jest marzeniem wielu maluchów, celem filmu jest ukazanie, że pies to nie zabawka i posiadanie go wymaga od właściciela pracy i poświęcenia.

Termin: 14 lutego (środa), godz. 17.00 – 18.30

 

Spotkanie z fizjoterapeutą

Rozwój dziecka od pierwszych dni życia, wspieranie wzrostu i rozwoju małego człowieka to nie lada wyzwanie. Spotkanie z profesjonalistą, z pewnością pozwoli rodzicom uzyskać odpowiedź na wiele nurtujących pytań. Podczas zajęć będziemy rozmawiać o wsparciu dziecka w jego naturalnym rozwoju.

Termin: 21 lutego (środa), godz. 17.00 – 18.30

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR