Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

Harmonogram Klubu Rodziców - grudzień 2019 r.

 

 

11 grudnia (środa) godz. 17.00 – 18.00 - Warsztat świąteczny - magiczny czas zagości w Klubie Dukat. Instruktor razem z dziećmi będzie tworzył piękne Bożonarodzeniowe kartki oraz ozdoby świąteczne. Wspólne warsztaty sprawią, że uczestnicy poczują atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

 

4 grudnia (środa) godz. 17.00 – 18.00 - Spotkanie z fizjoterapeutą - Rozwój od pierwszych dni życia. Fizjoterapeuta porozmawia z rodzicami o rozwoju dziecka od pierwszych dni życia. Opowie o odpowiednim doborze zabawek oraz akcesoriów dla dzieci tak, by te nie przeszkadzały a pomagały dziecku w rozwoju. Rodzice dowiedzą się również jak rozpoznawać najczęstsze wady postawy u najmłodszych.

 

18 grudnia (środa) godz. 17.00 – 18.00 - Jak rozmawiać z dziećmi o seksie. Temat seksu niejednokrotnie jest tematem tabu dla wielu rodziców. Niemniej jednak, seksualność jest nieodłącznym elementem życia, więc dzieci prędzej czy później zadają pytania... Na spotkaniu Pani psycholog podpowie rodzicom jak przeprowadzać takie rozmowy, by były komfortowe zarówno dla dzieci jak i rodziców.

 

 

 

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90 

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: Antonina Białek
Podmiot publikujący: KKR