Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Styczeń 2019

 

W ramach Klubu Rodziców w styczniu proponujemy zajęcia:

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE

Spotkania z poezją, teatrem, sztuką, podczas których zarówno najmłodsi widzowie jak i ich rodzice mają szansę na uwrażliwienie na kulturę i sztukę. Najlepiej odbierane są spektakle teatralne, podczas których dochodzi do interakcji aktor-widz. Często trudne tematy jak tolerancja, czy szacunek poruszone w zabawny sposób są niejednokrotnie ważniejszą lekcją niż kilkugodzinne wykłady.

Bajka Mikołajowa

Święta już za nami, ale warto powspominać. Zabawne dialogi Aniołka i Diabełka z pewnością rozbawią dzieci i rodziców. Piękne zimowe dekoracje oraz fantastyczna muzyka uświetni przedstawienie.

Termin: 9 stycznia (środa), godz. 17.00 – 18.00

  • Ukryte bogactwo

Podczas przedstawienia uczestnicy poznają historię małego chłopca, który musi się zmierzyć z zazdrością starszego brata i niełatwą służbą w pałacu Faraona. Ukryte bogactwo to piękna opowieść o tym, co tak naprawdę jest najważniejsze w życiu. Mali widzowie przekonują się, że nie jest to złota szata, czy skarby gromadzone wokół siebie, lecz miłość, szacunek i wzajemna pomoc, a także wzajemna pomoc.

źródło: teatreden.pl

Termin: 30 stycznia (środa), godz. 17.00 – 18.00

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90 

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR