Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty. Do Dworku Białoprądnickiego zapraszamy w poniedziałki i środy.

Wstęp: 1zł

Szczegóły na: http://dworek.eu/strefa-rodzica.html

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Styczeń 2019

We wtorki (8,15,22,29 stycznia):

  • Godz. 10.00 Fit mama dla kobiet po porodzie (z dzieckiem)
  • Godz. 11.00 Fit Mama dla kobiet w ciąży

Ćwiczenia ogólnousprawniające z zakresu fitness, pilates, stretching, technik rehabilitacyjnych mające za zadanie poprawę pracy układu krwionośnego, oddechowego i mięśniowego. Prowadzenie: Anna Połeć - fizjoterapeuta, sportowiec – była reprezentantka Polski w tenisie stołowym. Instruktor fitness, pilates oraz pływania.

Obowiązują zapisy! Szczegóły i regulamin na www.dworek.eu

Wstęp: 1 zł

We czwartki (10,17,24,31 stycznia)

  • Godz. 9.00 - Wesoludki – zajęcia adaptacyjno rozwojowe dla dzieci 1-2 lata
  • Godz. 10.00 - Wesoludki – zajęcia adaptacyjno rozwojowe dla dzieci 1-2 lata
  • Godz. 11.00 - Wesoludki – zajęcia adaptacyjno rozwojowe dla dzieci 2-3 lata

Spotkania to przede wszystkim pierwszy trening społeczny dla maluszka, który dopiero zaczyna dostrzegać obecność innych dzieci i uczy się z nimi współpracować. Dzięki obecności rodzica/opiekuna, najmłodsi nabierają pewności siebie i naturalnie przechodzą proces poznawania zasad panujących w grupie. Zajęcia prowadzi pedagog Katarzyna Piekarczyk.

Obowiązują zapisy! Szczegóły i regulamin na www.dworek.eu

Wstęp: 1 zł

 

Czwartek, 10 stycznia, godz. 18.00

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały

Wykład: Dziecięce lęki

Kiedy i dlaczego powstają lęki u dzieci i co powinni o nich wiedzieć rodzice? Z jakiego powodu są silniejsze bądź słabsze u dziecka i co sprawia, że jako rodzice przed nimi najchętniej byśmy uciekli? W jaki sposób wspierać dziecko i zadbać, by były właściwie przeżyte, co ułatwi dziecku życie. Ten wykład odpowie na te i wiele innych pytań.

Strefa Rodzica zaprasza na cykl wykładów prowadzonych przez Joannę Hudy - trenerkę specjalizującą się w tematyce rodzicielstwa, poczucia własnej wartości, porozumiewania się bez przemocy, realizatorki „Szkoły dla Rodziców i Wychowawców”, autorki bloga  www.jakmowic.org.pl, fan page’a „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały” i e-booka „Rodzicu, można inaczej”, certyfikowanej przez amerykańską korporację trenerkę biznesu. Autorkę szkoleń „Pewny siebie rodzic, pewne siebie dziecko”, „Asertywny rodzic, asertywne dziecko”, „Empatyczny rodzic, empatyczne dziecko”, „Bunt kilkulatka można wyciszać” i wielu innych.

Bilet 1 zł.

 

mini Dworek.jpg

 

KONTAKT:

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Papiernicza 2

www.dworek.eu

Adres:
ul.Papiernicza 2, Kraków
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR