Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

 Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Luty 2018 r.

SPOTKANIA ZE SPECJALISTAMI

Zabawy z językiem angielskim

  • Nauka przez zabawę - gry i zabawy językowe, nauka przez piosenkę, rymowankę, wiersz. Piosenki, wierszyki i rymowanki są doskonałym punktem wyjścia do wprowadzania i utrwalania zwrotów, wyrazów a nawet struktur gramatycznych. Piosenki najlepiej łączyć z aktywnością fizyczną, by zapewnić dzieciom ich naturalną potrzebę ruchu.
  • Nauka przez działanie. Na każdych zajęciach dzieci wykonują jakieś zadania, czynności, prace, eksperymenty, odgrywanie ról, itp Wszelkie podejmowane czynności stwarzają możliwości do komunikowania się dzieci ze sobą, ale równocześnie uczą współdziałania, współpracy, kompromisów, pomocy innym, dzielenia się itp.

Termin: 2 lutego, godz.16.00-17.30

 

Zajęcia taneczne

Nowa forma zajęć w Klubie Rodziców. Z przeprowadzonej diagnozy uczestników Klubu Rodziców wynika, że jest zapotrzebowanie wśród dzieci i rodziców na taką formę zajęć. Lekcja pokazowa zaprezentowana przez instruktora określi, jakie zajęcia taneczne kontynuowane będą dla tej grupy dzieci i rodziców.

Termin: 7 lutego, godz. 15.30-17.00

 

KLUBOWA SKARBNICA RODZINNA
Aktywnie z rodziną - zajęcia ruchowe dla dzieci rodziców i opiekunów.

Tym razem dzieci i rodzice odbędą zajęcia ruchowe na śniegu. Odbędą się konkursy rodzinne w lepieniu najpiękniejszego bałwana oraz drużynowa bitwa śnieżna.

Zajęcia mają na celu promowanie aktywnego stylu życia międzypokoleniowego, wzbogacanie rodzin w nowe pomysły na spędzanie wolnego czasu w rodzinie oraz uczestnictwo w zawodach rodzinnych.

(W przypadku niekorzystnej aury zajęcia odbędą się wewnątrz Klubu Karino. Bałwany będą wykonane z waty, a bitwa odbędzie się przy pomocy kulek z papieru.)

Termin: 5  lutego, godz. 16.00 – 17.30

 

Fitness dla matek po porodzie

Cykl zajęć skierowana do matek będących po porodzie i matek dzieci do 2 lat. Zajęcia odbywać się będą w dość późnej porze, aby dzieci młodych matek były uśpione, a matki mogły znaleźć czas wolny tylko dla siebie. Z przeprowadzonej diagnozy Klubu Rodziców wynikło zapotrzebowanie młodych matek na organizację zajęć gimnastycznych w takiej formie i o takiej porze.

Termin: 6, 13, 20, lutego, godz. 20.30 – 21.30

 

Majsterkowanie

Na pierwszych zajęciach opracowany zostanie harmonogram zajęć z zakresu wspólnego  majsterkowania rodziców z dziećmi. Podczas pierwszych zajęć dzieci z rodzicami pracować będą na materiałach ze sklejki.

Termin: 28 lutego godz. 16.00-17.30

 

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Truskawkowa 4)

Tel. 12 681 02 00, e-mail: karino@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Karino

ul. Truskawkowa 4, os. Chałupki

tel. 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)

www.krakownh.pl/klub/klub-karino/11.html

karino@krakownh.pl

Adres:
ul. Truskawkowa 4, 31-985 Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR