Klub Zakole - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

 Klub Zakole - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, w osiedlu peryferyjnym. Budynek jest nowy, bardzo nowoczesny, wzniesiony w technologii pasywnej. Dysponuje widnymi salkami, wyposażonymi w sprzęty potrzebne dla dzieci. Wokół klubu jest ładnie zagospodarowany teren zielony.

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców


7 października

17:30 - Spotkanie z logopedą
 

Spotkanie przybliży temat wad wymowy u dzieci. Zostaną przedstawione ćwiczenia, których systematyczne realizowanie przyniesie oczekiwany efekt i skoryguje błędy. To doskonała okazja do zadawania nurtujących pytań, a także przestrzeń do dyskusji i wymiany doświadczeń między rodzicami. 

 

27 października

17.30 – Smyko-multisensoryka
 

To zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o teorię integracji sensorycznej. Na zajęciach stymulowanych jest 7 zmysłów, ze szczególnym naciskiem na 
3 podstawowe systemy zmysłowe. Zajęcia są modyfikowane do możliwości
i potrzeb poszczególnej grupy. Zabawy i aktywności są proponowane przez prowadzącego, ale jest też czas na zabawę własną. Warsztaty są tak zaaranżowane, aby każdy znalazł coś dla siebie - staramy się podążać za dzieckiem na ile to tylko możliwe i pod tym kątem modyfikujemy zabawy. Rodzice dostają informacje w jaki sposób bawić się z własnym dzieckiem i dlaczego.

 

 

 

 

 

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta Klub Zakole

ul. Zakole 31

tel. 517 293 030

e-mail: zakole@krakownh.pl

Adres:
ul. Zakole 31, 31-763 Kraków

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR