KLUBY RODZICÓW rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klub Zakole - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie, w osiedlu peryferyjnym. Budynek jest nowy, bardzo nowoczesny, wzniesiony w technologii pasywnej. Dysponuje widnymi salkami, wyposażonymi w sprzęty potrzebne dla dzieci. Wokół klubu jest ładnie zagospodarowany teren zielony.

 

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców w grudniu


 

I. SPOTKANIE ZE SPECJALISTĄ

Masaż Shantala - proste działanie, które wpływa korzystnie na ogólny rozwój dziecka. Masaż ma wiele korzyści takich jak: uspokojenie, wyciszenie, regulacja snu, poprawa odporności. Dodatkowo umacnia więź emocjonalną między maluszkiem a rodzicem. Podczas spotkania każdy rodzic będzie mógł wykonać masaż Shantala na swoim dziecku.

Na spotkanie należy zabrać ze sobą kocyk.

Termin: 2 grudnia 2022, godz. 17.00 - 18.00

 

II. WARSZTATY RODZINNE - BYSTRY BOBAS

Zajęcia sensoryczno-rozwojowe dla niemowląt i dzieci, które stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną oraz wzmacniającą więź między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć angażowane są zmysły bobasów - wzrok, słuch, dotyk, węch, a w starszej grupie także smak. Śpiewane piosenki są w języku polskim i angielskim.

Termin: 7 grudnia 2022, godz. 17.00 - 18.00

 

III. ZABAWY DO WOLI

Zabawy do woli - to przestrzeń na swobodną zabawę rodziców z dziećmi w sali zabaw Klubu Zakole. W spotkaniu grudniowym przewidziane są zabawy muzyczne z wykorzystaniem prostych instrumentów oraz sportowe zabawy animacyjne z wykorzystaniem pachołków, a także zręcznościowej gry magnetycznej. Dla chętnych będzie również możliwość sprawdzenia swoich sił w chodzeniu na prostych szczudłach oraz rysowania na wodnej macie. Na koniec spotkania przewidziane jest puszczanie baniek połączone z animacjami teatralnymi z wykorzystaniem pacynek.

Termin: 5 grudnia 2022, godz. 16.00 - 18.00

 

 

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

 

 

KONTAKT:

Klub Zakole - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

ul. Zakole 31, os. Kantorowice, 31-763 Kraków

Tel.: 517 293 030

E-mail: zakole@krakownh.pl

www.krakownh.pl/oddzial/klub-zakole

Adres: ul. Zakole 31, 31-763 Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Siwiec
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2018-10-30
Data aktualizacji: 2022-12-29
Powrót