KLUBY RODZICÓW rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klub 303 - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XIV Czyżyny, w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny. Klub 303 dysponuje czterema salami dydaktycznymi na I piętrze budynku: salą widowiskową, salą lustrzaną, salą konferencyjną oraz pracownią plastyczną. W budynku znajduje się winda, zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Klub wyposażony jest w stoliki i krzesełka również dla maluszków, w sanitariacie znajduje się przewijak. Na dolnej kondygnacji Klubu 303 znajdują się trzy sale dydaktyczne, zaplecze sanitarne z toaletą dostosowaną dla najmłodszych uczestników zajęć. Ze względu na wieloletnią tradycję zajęć dla najmłodszych w klubie, wszelkie pomieszczenia są przystosowane do wykorzystania ich w trakcie zajęć Klubu Rodziców.

 

Działalność Klubu 303 jest różnorodna, z dużym akcentem na cyrk. W klubie obecnie działa Grupa Cyrkowa (wcześniej Grupa Happenerska GHNH), uczestnicząca w międzynarodowych projektach związanych z cyrkiem. Organizowanych jest wiele imprez (nie tylko cyrkowych), kursów i warsztatów.

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców we wrześniu


 

18 września 2023, godz. 15.15 - 16.15

Wspomnienia z wakacji - letnie zabawy muzyczno-ruchowe z wykorzystaniem kolorowych chustek animacyjnych, woreczków gimnastycznych i piłek oraz magnes
z kamykami i muszelkami.

 

25 września 2023, godz. 15.15 - 16.15

Witaj Jesień! Pierwsze jesienne zabawy z kolorowymi liśćmi, szeleszczącymi woreczkami
i bibułowymi wiaterkami oraz tor przeszkód.

 

26 września 2023, godz. 12.00 - 13.00

Bystry Bobas

Zajęcia stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i małych dzieci, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną, rozwijają dużą i małą motorykę, a także wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć prowadzone są starannie dobrane do wieku i możliwości psychofizycznych dzieci ćwiczenia oraz zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Angażujemy zmysły dzieci, śpiewamy piosenki w języku polskim i angielskim, pokazujemy rodzicom, jak mogą bawić się z maluszkami w domu równocześnie wspierając ich rozwój.

 

KONTAKT:

Klub 303 - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Os. Dywizjonu 303, pawilon nr 1, 31-871 Kraków

Tel.: 12 681 39 78

E-mail: klub303@krakownh.pl

www.krakownh.pl/oddzial/klub-303

Adres: Osiedle Dywizjonu 303 1, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2016-01-21
Data aktualizacji: 2023-09-04
Powrót