KLUBY RODZICÓW rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Klub 303 - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XIV Czyżyny, w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny. Klub 303 dysponuje czterema salami dydaktycznymi na I piętrze budynku: salą widowiskową, salą lustrzaną, salą konferencyjną oraz pracownią plastyczną. W budynku znajduje się winda, zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Klub wyposażony jest w stoliki i krzesełka również dla maluszków, w sanitariacie znajduje się przewijak. Na dolnej kondygnacji Klubu 303 znajdują się trzy sale dydaktyczne, zaplecze sanitarne z toaletą dostosowaną dla najmłodszych uczestników zajęć. Ze względu na wieloletnią tradycję zajęć dla najmłodszych w klubie, wszelkie pomieszczenia są przystosowane do wykorzystania ich w trakcie zajęć Klubu Rodziców.

 

Działalność Klubu 303 jest różnorodna, z dużym akcentem na cyrk. W klubie obecnie działa Grupa Cyrkowa (wcześniej Grupa Happenerska GHNH), uczestnicząca w międzynarodowych projektach związanych z cyrkiem. Organizowanych jest wiele imprez (nie tylko cyrkowych), kursów i warsztatów.

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców w grudniu


 

I. ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE

Zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane zajęciami plastycznymi z elementami sensoplastyki. Zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów w niekonwencjonalny sposób, łączącymi tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata. Zajęcia manualne uczą dzieci różnych technik i form pracy plastycznej, odmiennych faktur materiałów plastycznych i rozwijają wyobraźnię.

 

MIKOŁAJKOWY ZAWRÓT GŁOWY - zimowe zabawy muzyczne przeplatane mroźnymi wierszykami, na rozgrzewkę saneczkowy tor przeszkód oraz bitwa na śnieżki. W przerwie pomiędzy harcami - mikołajkowa praca plastyczna.

Termin: 6 grudnia 2022, godz. 16.00 - 17.00

 

II. BYSTRY BOBAS

Zajęcia stymulują i wspierają rozwój psychofizyczny niemowląt i małych dzieci, wspomagają prawidłową integrację sensoryczną, rozwijają dużą i małą motorykę, a także wzmacniają więź między rodzicem a dzieckiem. Podczas zajęć prowadzone są starannie dobrane do wieku i możliwości psychofizycznych dzieci ćwiczenia oraz zabawy przygotowane przez psychologa dziecięcego. Angażujemy zmysły dzieci, śpiewamy piosenki w języku polskim i angielskim, pokazujemy rodzicom, jak mogą bawić się z maluszkami w domu - równocześnie wspierając ich rozwój.

Termin: 6 grudnia 2022, godz. 11.00 - 12.00

 

III. SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE

Zapraszamy na zajęcia pełne ruchu, muzyki i zajęć kreatywnych. Będą tańce przy zimowej muzyce, saneczki i śnieżki, a także tworzenie i ozdabiane świątecznych choinek.

Termin: 3 grudnia 2022, godz.11.00 - 13.00

 

 

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

 

 

KONTAKT:

Klub 303 - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Os. Dywizjonu 303, pawilon nr 1, 31-871 Kraków

Tel.: 12 681 39 78 / 504 419 079

E-mail: klub303@krakownh.pl

www.krakownh.pl/oddzial/klub-303

Adres: Osiedle Dywizjonu 303 1, Kraków
pokaż metkę
Osoba publikująca: Izabela Siwiec
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2016-01-21
Data aktualizacji: 2022-12-29
Powrót