Klub Iskierka - Centrum Kultury Podgórza

Klub Iskierka - Centrum Kultury Podgórza
Fot. Centrum Kultury Podgórza

Klub Iskierka to filia Centrum Kultury Podgórza działająca na terenie dzielnicy IX Łagiewniki - Borek Fałęcki przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie. W ramach funkcjonującego tu Klubu Rodziców oferujemy: zajęcia muzyczno-ruchowe z elementami logorytmiki, ogólnorozwojowe, logorytmiczne, umuzykalniające, różnego rodzaju spotkania ze specjalistami oraz gry i zabawy dla rodziców z dziećmi w wieku do 3 lat.

Klub Iskierka
ul. Żywiecka 44, 30-427 Kraków
tel. 12 266 03 45, 519 309 350
e-mail: iskierka@ckpodgorza.pl

www.ckpodgorza.pl/iskierka.html

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców w czerwcu


4, 11.06 (piątek) godz. 9.00 - Gry i zabawy dla rodziców z dziećmi

Zajęcia wykorzystujące nietypowe techniki plastyczne, pozwalające dzieciom poznawać świat wszystkimi zmysłami, rozwijać wiedzę o własnym ciele, a także wspomagać rozwój ruchowy. Zabawy z łatwością uwolnią radość i ekspresję twórczą. Dodatkowo zaproponujemy dzieciom masażyki relaksacyjne i przeprowadzimy zabawy wg metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Gwarantujemy dużo radości i jeszcze więcej twórczego brudzenia się.

 

10, 17.06 (czwartek) godz.16.30 - „Zabawy logopedyczne”

Zajęcia wspierające rozwój mowy małego dziecka. Celem zajęć jest stymulowanie rozwoju mowy dzieci do 3 roku życia oraz wdrażanie dzieci do twórczej aktywności słownej. Udział w ćwiczeniach ogólnorozwojowych oraz w zabawach skierowanych na rozwój mowy wpływa na rozwój emocjonalny, społeczny i poznawczy dzieci oraz zaspokaja ich potrzeby akceptacji, sukcesów oraz poczucia własnej wartości. Podczas grupowych zajęć logopedycznych dzieci uczą się współpracy, budowania więzi i kontaktów z rówieśnikami.

 

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy drogą e-mailową: iskierka@ckpodgorza.pl

Dla posiadaczy Karty Klubu Rodziców wstęp bezpłatny.

 

Facebook: Klub Rodziców - Klub Iskierka; link - tutaj

Adres:
ul.Żywiecka 44, Kraków
Tagi: dzieci, rodzina

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR