Klub Kuźnia - Ośrodek Kultury im. C.K. Norwida

Adres:
Osiedle Złotego Wieku 14, 30-616 Kraków
Telefon:
Godziny otwarcia:

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Styczeń 2017 r.

4, 11, 18 I / 10.00-11.30

wstęp wolny

MISTRZEJOWICKI KLUB RODZICÓW w Kuźni – otwarte spotkania

Rodzicielstwo jest czasem pięknym, ale także trudnym, dlatego stworzyliśmy w Kuźni miejsce, w którym można i warto poszukać rady i wsparcia, w którym rodzice z małymi dziećmi mogą się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczenia w przestrzeni przychylnej maluchom (miękka wykładzina, wygodne pufy, zabawki).

4 I / 11.30

wstęp wolny / zapisy

MISTRZEJOWICKI KLUB RODZICÓW w Kuźni

Odstawianie dziecka od piersi

Prowadzenie: Iwona Koprowska

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl

Iwona Koprowska ukończyła biologię molekularną oraz pedagogikę, szkolenia z zakresu m.in.: doradztwa laktacyjnego, diagnostyki alergii pokarmowych. Pracowała na Uniwersytecie Łódzkim, w Instytucie Medycyny Pracy. Jest autorką książki „Naturalnie karmię” przygotowującej rodziców do podjęcia karmienia piersią, stanowiącą uzupełnienie prowadzonych przez nią szkoleń. Certyfikowany Doradca Laktacyjny.

11 I / 11.30

wstęp wolny / zapisy

MISTRZEJOWICKI KLUB RODZICÓW w Kuźni

Postanowienia noworoczne - spotkanie z psychologiem

Prowadzenie: Monika Lipowska-Hajduk

Na kolejnym spotkaniu porozmawiamy o postanowieniach noworocznych, jak je wyznaczać, jak dotrzymywać. Popatrzymy na to, czego chcemy w naszym życiu w nadchodzącym roku – przede wszystkim w kontekście bycia z naszymi dziećmi – tak, by było dobrze nam wszystkim.

Zapisy: Katarzyna Kosowska, tel. 12 648 08 86, e-mail: k.kosowska@kuznia.edu.pl

Monika Lipowska-Hajduk – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana w metodzie „Birth Into Being” (stopień Advanced Facilitator). Uczennica Eleny Tonetti-Vladimirowej. Prowadzi praktykę „Szczęśliwa Mama” (www.szczesliwa-mama.pl, www.birthintobeing.com.pl) - gdzie udziela wsparcia psychologicznego kobietom planującym macierzyństwo, w ciąży, przygotowuje do porodu oraz wspiera we wszelkich aspektach i wyzwaniach macierzyństwa/rodzicielstwa.

Opis

MISTRZEJOWICKI KLUB RODZICÓW w Kuźni – otwarte spotkania w każdą środę

Rodzicielstwo jest czasem pięknym, ale także trudnym, dlatego stworzyliśmy w Kuźni miejsce, w którym można i warto poszukać rady i wsparcia, w którym rodzice z małymi dziećmi mogą się spotkać, porozmawiać, wymienić doświadczenia.

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

Data: 2017-01-11 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych