Klub Kultury Wena

Adres:
ul. Księdza Meiera 11, Kraków
E-Mail:
Telefon:
Godziny otwarcia:

Styczeń 2017 r.

11 stycznia, godz. 10.00

Jak prawidłowo pielęgnować swoje dziecko?

Noszenie, ubieranie, rozbieranie, zmiana pieluchy i kąpanie mogą stać się czynnościami łatwymi, przynoszącymi mnóstwo radości dzieciom i ich rodzicom. Jak sprawić by takimi właśnie się stały? Zapraszamy na wspólne „trenowanie” pod okiem fizjoterapeutki Agnieszki Doroszuk, która pomoże okiełznać te czynności. Na zajęciach poznacie sposoby prawidłowej pielęgnacji Waszego dziecka, m.in.: różne sposoby noszenia dostosowane do jego wieku, kładzenie, podnoszenie, ubieranie, rozbieranie, zmiana pieluchy, kąpiel, sposoby układania na brzuchu czy pozycje do zabawy. Uzyskacie również wiele innych cennych informacji jak wpływać na zdrowy rozwój Waszego Maluszka.

Spotkanie z Agnieszką Doroszuk.

 18 stycznia, godz. 10.00

Komunikacja werbalna z małym dzieckiem.

Prowadzenie: Agnieszka Wódz - ukończyła filologię angielską, studia podyplomowe „Coach i Trener”. Matka i żona z wyboru, coach i trener z pasji do rozwoju oraz autorka projektu „Będziemy Rodzicami” z potrzeby serca. Pracowała jako nauczyciel języka angielskiego, następnie konsultant metodyczny w jednej z największych firm edukacyjnych na świecie. W 2012 roku ukończyła studia na kierunku „Coach i Trener” w Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera. Jako trener z zakresu sprzedaży, prezentacji, motywacji, zmiany pracowała m.in.dla Pearson Central Europe i HCL. Obecnie założyła własną firmę edukacyjno-szkoleniową. Matka trójki chłopców: 11,5-letnich bliźniaków i 2,5-letniego syna.

 25 stycznia, godz. 10.00

Powrót do harmonii.

Jak w codzienności bycia matką, pędu i obowiązków, nie zatracić siebie?
Jak patrzyć na swoje dziecko i relację z nim w spokoju i zaufaniu?
Zapraszam wszystkie z Was, niezależnie czy jesteście matkami, jesteście w ciąży czy dopiero planujecie macierzyństwo. Zróbmy krok w kierunku harmonii - to na prawdę jest możliwe!

Prowadzenie: Monika Lipowska – Hajduk – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowaną w metodzie "Birth Into Being" (stopień Advanced Facilitator). Uczennica Eleny Tonetti – Vladimirowej. Prowadzi praktykę "Szczęśliwa Mama" - www.szczesliwa-mama.pl - gdzie udziela wsparcia psychologicznego dla kobiet planujących macierzyństwo, w ciąży, przygotowuje do porodu oraz wspiera we wszelkich aspektach i wyzwaniach macierzyństwa/rodzicielstwa. W swojej pracy reprezentuje podejście holistyczne. Pracuje na wielu poziomach: psychicznym, emocjonalnym, duchowym, pracy z ciałem. Wierzy, że łączenie wszystkich aspektów funkcjonowania człowieka, daje możliwość odkrycia kim jesteśmy i życia w harmonii. Prowadzi także sesje Birth Into Being (kobiety/mężczyźni/pary).

Opis

Klub Kultury „Wena” jest najnowszą filią Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” z siedzibą przy ul. ks. Meiera 11. Na 91 m2 udało się stworzyć salę muzyczną, dyskusyjno-filmową, salę plastyczną oraz salę rodzinną. Dzieci, młodzież i osoby dorosłe mogą skorzystać z  oferty zajęć stałych, wśród których znalazły się: nauka gry na instrumentach,  warsztaty bębniarskie, zajęcia Artystycznej Doświadczalni, malarstwa i rysunku dla dorosłych, ponadto spotkania Klubu Seniora, Klubu Spotkań Nadzwyczjanych "Pasjonaci", Klubu Młodego Podróżnika. Miejsce w Klubie znalazła także Strefa Rodzica i organizowane w jej ramach warsztaty, a także zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od  0-7 lat.

Data: 2017-01-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych