KRAKÓW STAWIA NA RODZINĘ rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Godziny Rodziny - W głowie się nie mieści

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w dniu 6 grudnia w mikołajkowym turnieju z nagrodami dla dzieci organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie. Turniej odbywa się w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę” i akcji "Zdrowe żywienie = mądre myślenie", pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa. Projekt jest współorganizowany przez Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Rodziny – Panią Marzenę Paszkot.

 

 

 

 

 

Czy wiecie, jak zachować zdrowie i odporność? Jak najlepiej chronić swój organizm przed wirusami? Czy jedzenie może wpływać na samopoczucie i koncentrację? Jeśli znacie odpowiedzi na te pytania, weźcie udział w rodzinnym turnieju wiedzy. A jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze więcej, posłuchajcie, co ciekawego opowie Wam Pan Piórko. SCKM zaprasza na cykl Godziny Rodziny, tym samym włączając się w kampanię „Kraków stawia na rodzinę". Czekają nagrody!

Zapraszamy dzieci oraz ich rodziców na niedzielne spotkanie ze zdrowiem w roli głównej. Na uczestników czeka mnóstwo atrakcji, m.in turnieje z nagrodami, zabawy ruchowe i pamięciowe, pokaz animacji i wirtualna wycieczka. Mikołajkowy turniej z narodami odbywa się w ramach kampanii „Kraków stawia na rodzinę“ oraz akcji „Zdrowe żywienie=mądre myślenie”, pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

 

W programie spotkania 6.12.2020 –  „W głowie się nie mieści”. Mikołajkowy turniej dla dzieci:

11:00–11:20 Warsztaty ruchowe. 

11:30–11:45 Przeglądy filmów i krótkometrażowych animacji o tematyce zdrowotnej. 

11:45–12:15 „Kreator Zdrowia". Wirtualna podróż po mapie kulinarnej różnych stron świata. 

12:15–13:00 „Turniej wiedzy o mózgu” (z nagrodami) oraz smakowanie w ciemności.

REGULAMIN TURNIEJU - zobacz tu

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie zgłoszenia na adres: godzinyrodziny@gmail.com. W zgłoszeniu należy podać ilość członków rodziny biorącej udział oraz wiek dzieci. O przyjęciu SCKM poinformuje w wiadomości zwrotnej. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Prosimy o wypełnienie i przyniesienie ze sobą następującego dokumentu:
Oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji procedury bezpieczeństwa zasad higieny w trakcie epidemii COVID-19 obowiązujące w SCKM. Pobierz załącznik: PDF

Więcej informacji na stronie internetowej Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży - TUTAJ

 

sckm plakat

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2020-11-25
Data aktualizacji: 2020-11-25
Powrót