Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

 Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Maj 2017 r.

6 maja,  godz. 16:00 PROJEKT WSPÓLNA SOBOTA - Wycieczka Rodzinna do Muzeum w Zamku Niepołomickim- zwiedzanie wystawy  ŚWIAT  PUSZCZY I ŁOWÓW – dzieci i rodzice odbędą niezwykłą podróż po Puszczy Niepołomickiej, która pozwoli  poznać jej historię, faunę i florę, wprowadzi również w zagadnienia z dziedziny ochrony przyrody. Następnie dzieci i rodzice spędzą czas na placu zabaw w Parku Niepołomickim.

10 maja GIMNASTYKA DLA MAŁYCH I DUŻYCH - gimnastyka metodą Sherborne. Podczas zajęć dzieci będą rozwijać świadomość własnego ciała i usprawniania ruchowego; świadomość przestrzeni
i działania w niej; dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi i nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu.

17 maja , godz. 16.00 WARSZTATY KREATYWNE DLA MATEK I DZIECI -  wspólne wykonanie ozdobnych doniczek, oraz sadzenie cebulek wiosennych kwiatków oraz spotkanie z psychologiem Jak wychowywać rodzeństwo?

Podczas warsztatów psycholog Kamila Szczyrek postara się odpowiedzieć na pytania związane z mądrym wychowywaniem rodzeństwa: jak radzić sobie z konfliktami i jak je rozwiązywać, jak budować relacje w rodzinie. Prowadzenie: Kamilla Szczyrek- psycholog, trener umiejętności osobistych, doradca zawodowy i instruktor pracy z ciałem. W wolnym czasie, którego ma niewiele uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i oglądać filmy. Mama dwójki urwisków.

24 maja, godz. 16:00 Dzień Mamy w Klubie Rodziców. Impreza okolicznościowa prowadzona przez Agencję Artystyczną „Maska”. Impreza dla mam i dzieci uczestniczących w zajęciach Klubu Rodziców.

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Truskawkowa 4)

Tel. 12 681 02 00, e-mail: karino@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Karino

ul. Truskawkowa 4, os. Chałupki

tel. 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)

www.krakownh.pl/klub/klub-karino/11.html

karino@krakownh.pl

Adres:
ul. Truskawkowa 4, 31-985 Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR