Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

 Klub Karino - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Wrzesień 2017 r.

6 września godz. 16.30–17.30 

Wspomnienia z wakacji – malowanie farbami na folii                                        

Wspomnienia wakacyjne… Na zajęciach opowiemy pacynce o imieniu „Bratek”, gdzie spędziliśmy wakacje. Stworzymy pracę przestrzenną. Jednak zanim przejdziemy do malowania, rozgrzejemy nasze paluszki przy okazji recytując ulubione wierszyki i rymowanki, pobawimy się małymi chusteczkami i dużą chustą. Na koniec zajęć oczywiście znajdzie się czas na wyciszenie…

Prowadząca: Agnieszka Figarska

13 września godz. 16.00-17.00

Zbiorowy portret rodzinny

Zajęcia plastyczne wspierające rozwój emocjonalno - społeczny dzieci. Na zajęciach dzieci wspólnie z rodzicami wykonają zbiorowy portret mamy i dziecka – oparty na malowaniu dopełniającym: dziecko maluje coś, co symbolizuje jego rodzinę i podaje kartkę rodzicowi,  który dodaje jakiś szczegół. Działanie to pozwala zaobserwować zdolność do empatii i współdziałania oraz wzajemną bliskość pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Prowadząca – Joanna Batko - doświadczony pedagog w pracy z dziećmi i młodzieżą z WTZ

13 września godz. 16.30 – 17.30

Mali muzykanci - barwy jesieni

Omówienie cech charakterystycznych dla tej pory roku. Wspólne tworzenie instrumentów muzycznych – wykorzystanie darów jesieni, a na koniec wspólna zabawa z wykorzystaniem własnoręcznie zrobionych instrumentów. Jednak, aby nam się łatwiej pracowało rozgrzejemy paluszki, nóżki i uszka. Pobawimy  się w kolorowym jesiennym tunelu. Na koniec poprzytulamy się, przy okazji wyciszając emocje po wesołej zabawie.

Prowadząca: Agnieszka Figarska - doświadczony nauczyciel nauczania początkowego, animator zabaw dla dzieci od 1-3 lat, trener personalny, instruktor fitness

27 września godz.17.00-18.30  

Audycja muzyczna: Bajkowy Hollywood

Zapoznanie dzieci z postacią Walta Disneya. Przygotowanie do rozpoznawania nastrojów za pomocą muzyki w bajkach. Przedstawienie kilku bajek Disneya oraz ich bohaterów. Wysłuchanie dwóch utworów muzycznych różniących się między sobą poziomem nastroju.

Prowadzący opowiedzą o instrumentach, które przynieśli na zajęcia (gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa)

Prowadzący: Karol Dziedzic, wokalista, finalista The voice of Poland

 

DLA RODZICÓW

11 września godz. 19.00-20.00

Warsztaty makijażu

Uczestniczki pod okiem wykładowcy wykonają makijaże na sobie lub modelce, poznając podstawowe techniki makijażu profesjonalnego (korekcja cery i owalu twarzy, modelowanie kształtu oczu i ust, wykorzystanie koloru w makijażu) oraz dowiedzą się jak świadomie korzystać z nowości oferowanych przez kosmetykę kolorową.

Prowadząca: Justyna Wieczorek

18 września godz. 19.00-20.00   

Brzuchomania

Zajęcia, nastawione są na rzeźbienie mięśni brzucha. Po rozgrzewce następują ćwiczenia wzmacniające brzuch i talię w różnych pozycjach - od stojącej po leżącą. Serie przeplatane są ćwiczeniami oddechowymi i rozciągającymi. Trening ten poprawia ogólną postawę, a także widocznie wpływa na wzmocnienie i ujędrnienie brzucha i talii.

Prowadząca: Małgorzata Łojek - trener personalny, instruktor fitness, pasjonatka zdrowego stylu życia

25 września godz.19.00-20.00   

Body Styling

Zajęcia kształtujące i wzmacniające wszystkie grupy mięśniowe. Po 15 minutowej rozgrzewce główny nacisk nastawiony jest na wzmocnienie mięśni rąk i klatki piersiowej oraz brzucha, pośladków i nóg. Zajęcia dla osób, które chcą poprawić wygląd i wzmocnić mięśnie całego ciała, zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących.

Prowadząca: Małgorzata Łojek - trener personalny, instruktor fitness, pasjonatka zdrowego stylu życia

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Truskawkowa 4)

Tel. 12 681 02 00, e-mail: karino@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Karino

ul. Truskawkowa 4, os. Chałupki

tel. 12 681 02 00 (poniedziałek-piątek 14.00-20.00)

www.krakownh.pl/klub/klub-karino/11.html

karino@krakownh.pl

Adres:
ul. Truskawkowa 4, 31-985 Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR