Klub 303 - Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub 303 -  Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XIV Czyżyny, w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny. Klub 303 dysponuje 4 salami dydaktycznymi na I piętrze budynku: salą widowiskową, salą lustrzaną, salą konferencyjną oraz pracownią plastyczną. W budynku znajduje się winda, zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Klub wyposażony jest w stoliki i krzesełka również dla maluszków, w sanitariacie znajduje się przewijak. Na dolnej kondygnacji Klubu 303 znajdują się 3 sale dydaktyczne, zaplecze sanitarne z toaletą dostosowaną dla najmłodszych uczestników zajęć. Ze względu na wieloletnią tradycję zajęć dla najmłodszych w klubie, wszelkie pomieszczenia są przystosowane do wykorzystania ich w trakcie zajęć Klubu Rodziców.

Działalność Klubu 303 jest różnorodna, z dużym akcentem na cyrk. W klubie obecnie działa  Grypa Cyrkowa (wcześniej Grupa Happenerska GHNH), uczestnicząca w międzynarodowych projektach związanych z cyrkiem, organizowanych jest wiele imprez (nie tylko cyrkowych), kursów i warsztatów.


Harmonogram

Czerwiec 2017

2 czerwca (piątek) godz. 10.00 – 12.00 Spotkanie ze specjalistą – Cyrkowy Dzień Dziecka

W tym dniu uczestnicy zaczerpną tajemnej wiedzy cyrkowej…  Będzie to okazja do ćwiczeń
z chusteczkami, piłeczkami. Będzie można spróbować utrzymać równowagę na rolabola lub poćwiczyć koordynację na szczudełkach. Zajęcia będą miały na celu wstęp do rozwijania koordynacji wzrokowo – ruchowej, która w przyszłości będzie bardzo ważna w rozwoju dziecka.

6 czerwca (wtorek) godz. 15.30 – 17.00 Dogoń Żyrafę i łapacze snów

Co się śni mamie? Co się śni tacie? Czy mają takie same sny jak dzieci? A czy po przebudzeniu będę pamiętać mój sen? A może te najfajniejsze uda nam się złapać, aby zapamiętać je na dłuuuugi czas… Na zajęciach spróbujemy zbudować swoje małe, kolorowe łapacze snów. Jednak zanim przejdziemy do konstruowania rozgrzejemy nasze paluszki przy okazji recytując ulubione wierszyki i rymowanki, pobawimy się małymi chusteczkami i dużą chustą. Na koniec zajęć oczywiście znajdzie się czas na wyciszenie…

13 czerwca (wtorek) godz. 15.30 – 17.00 Dogoń Żyrafę i świat kolorów

Jakie są kolory? Czy kolory mogą być ciepłe? A czy mogą być zimne? Co się stanie jak niebieska farba „pobrudzi” żółtą? Co zrobi biały kolor jak wpadnie do czerwonego? Jeśli pogoda dopisze druga część zajęć odbędzie się na świeżym powietrzu, aby w praktyce sprawdzić jak się tak naprawdę ma sprawa z tymi kolorami… Nie zabraknie też zabaw kolorowymi chustami i tunelami.

 

Zajęcia odbywają się w Klubie 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, os. Dywizjonu 303 pawilon nr 1)

Tel. 12 681 39 78, e-mail: klub303@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta Klub 303

os. Dywizjonu 303, pawilon nr 1

tel. 12 681 39 78

Adres:
Osiedle Dywizjonu 303 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR