Klub 303- Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub 303-  Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XIV Czyżyny, w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny. Klub 303 dysponuje 4 salami dydaktycznymi na I piętrze budynku: salą widowiskową, salą lustrzaną, salą konferencyjną oraz pracownią plastyczną. W budynku znajduje się winda, zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Klub wyposażony jest w stoliki i krzesełka również dla maluszków, w sanitariacie znajduje się przewijak. Na dolnej kondygnacji Klubu 303 znajdują się 3 sale dydaktyczne, zaplecze sanitarne z toaletą dostosowaną dla najmłodszych uczestników zajęć. Ze względu na wieloletnią tradycję zajęć dla najmłodszych w klubie, wszelkie pomieszczenia są przystosowane do wykorzystania ich w trakcie zajęć Klubu Rodziców.

Działalność Klubu 303 jest różnorodna, z dużym akcentem na cyrk. W klubie obecnie działa  Grypa Cyrkowa (wcześniej Grupa Happenerska GHNH), uczestnicząca w międzynarodowych projektach związanych z cyrkiem, organizowanych jest wiele imprez (nie tylko cyrkowych), kursów i warsztatów.


Harmonogram

Luty 2017

14 lutego (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – kolor czerwony

Dogoń Żyrafę – rodziny uczestniczą w zajęciach podzielonych na kilka aktywności: zabawa paluszkowa, edukacyjna, dźwiękowa, plastyczna,  zabawa ruchowa lub taniec, charakteryzacja, ćwiczenia teatralne, teatr cieni, ćwiczenia wstępne z żonglowania.    

Z okazji obchodzonego w tym dniu święta zakochanych do Klubu zawita kolor czerwony, który kojarzony jest właśnie z miłością. Przygotujemy w tym dniu kartki dla najbliższych, którym chcemy powiedzieć, że o nich myślimy i o tym jak bardzo ich kochamy. Nie zabraknie też „czerwonych” zabaw z balonikami, „czerwonych’” rymowanek i wszystkiego co z czerwonym jest związane…

21 lutego (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – w wolnym i szybkim tempie

Jak jest szybko? Jak jest wolno? Czy można wolno biegać? A czy można szybko skakać? Na wtorkowym spotkaniu, wspólnie z Żyrafą poszukamy odpowiedzi. Sprawdzimy także czy na patyczkach można wygrywać melodie, czy nasze ręce to dobre instrumenty oraz czy nogi potrafią grać.

28 lutego (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – i niedźwiedź polarny

Czy niedźwiedzie lubią się przytulać? Czy dzieci lubią przytulać mamę? Ten dzień upłynie pod hasłem przewodnim „PRZYTUL MNIE!!!”. Tak więc serdecznie zapraszamy i mocno wszystkich przytulamy!!!

 

KONTAKT:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta Klub 303

os. Dywizjonu 303, pawilon nr 1

tel. 12 681 39 78

Adres:
Osiedle Dywizjonu 303 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR