Klub Kultury Przegorzały- Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Przegorzały- Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami.
W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty. Do Klubu Kultury Przegorzały zapraszamy w czwartki o godz. 10.00.

Wstęp: 1 zł

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Kwiecień 2017 r.

4.04 – Taniec nowoczesny dla mam, prowadzenie – Jakub Łuba

6.04 – Patrycja Filak – psycholożka, blog Mama daje radę – Kreatywne zabawy z dziećmi

Patrycja Filak - szczęśliwa mama czteroletniej Amelki i półrocznego Doriana. Psycholog - zainteresowana szczególnie psychologią dziecka, psychologią rozwojową oraz rodziny. Każdego dnia znajduje powód do uśmiechu i chce dzielić się nim z innymi Mamami. Mama Daje Radę to blog, w którym znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez rodziców pytania związane z szeroko pojętym rozwojem dziecka, wychowaniem i życiem codziennym.

11.04 – Taniec nowoczesny dla mam, prowadzenie – Jakub Łuba

13.04 – Paulina Jamrozik, Medis – Choroby metaboliczne – co o nich wiemy?

Spotkanie poprowadzi dietetyk mgr inż. Paulina Jamrozik, której pasją jest zdrowy styl życia. W pracy z pacjentem stawia na rzetelne, profesjonalne i holistyczne podejście. Doświadczenie w dietetyce zdobywała m.in. prowadząc międzynarodowe projekty narodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, w Klinice Krakowskiej oraz współpracując z mistrzami polski hokeja na lodzie oraz kadrą narodową kajakarstwa slalomowego. Na co dzień prowadzi Poradnię Dietetyczną MEDIS, udziela regularnych porad eksperckich w Polskim Radiu Czwórka oraz pisze artykuły eksperckie dla Medycyny Praktycznej, główny ekspert ds. żywienia w Instytucie Medycyny Estetycznej Medestetis.

18.04 – Taniec nowoczesny dla mam, prowadzenie – Jakub Łuba

20.04 – Jolanta Bik – Dlaczego warto dbać o prawidłowy rozwój fizyczny naszych pociech?

Spotkanie będzie miało na celu uwrażliwienie rodziców na rozwój fizyczny dziecka. Prowadząca pokaże rodzicom jak aktywnie spędzać z dziećmi czas, efektywnie się bawić i przy okazji dbać o prawidłowy rozwój.

Prowadzenie mgr Jolanta Bik magister wychowania fizycznego specjalność korekcja wad postawy, instruktor pływania i łyżwiarstwa

25.04 – Taniec nowoczesny dla mam – prowadzenie Jakub Łuba

27.04 - Afro Baby, warsztaty bębniarskie dla dzieci i rodziców – prow. Katarzyna Zadora

Atrakcyjne zajęcia bębniarskie dla najmłodszych i ich rodziców inspirowane tradycjami muzycznymi Afryki Zachodniej. Będzie to doskonała okazja, aby pobawić się razem z dzieckiem i pograć wspólnie na afrykańskich bębnach. Będzie to okazja na wspaniałą integrację. Podczas zajęć prowadząca wykorzystuje najnowsze osiągnięcia współczesnej muzykoterapii.

Prowadzenie Katarzyna Zadora – perkusistka, absolwentka muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Łodzi, prowadzi zajęcia dla dzieci i rodziców w wielu ośrodkach kultury w Krakowie

 

KONTAKT:

Klub Kultury Przegorzały - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Kamedulska 70 (wejście od ulicy Szyszko-Bohusza)

www.przegorzaly.dworek.eu

przegorzaly@dworek.eu

Adres:
ul.Kamedulska 70, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR