Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Klub Kultury „Paleta” jest placówką kulturalno-oświatową, mieszczącą się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej 91. Zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do skorzystania z oferty zajęć stałych oraz do udziału w imprezach organizowanych przez Klub. Posiada profesjonalne pracownie plastyczne, pracownię językową, muzyczną i ekspozycyjną. Propozycje dla siebie odnajdą tu rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli. To najlepsze miejsce, by nauczyć się rysunku, grafiki warsztatowej, malarstwa, ceramiki oraz rzeźby, gry na pianinie i gitarze, obejrzeć wystawy.

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Marzec 2017 r.

 

Klub Kultury Paleta

Ul. Wrocławska

 

Program spotkań w marcu:

Środa, 1 marca, godz. 10.00

Pomysły rodziców na… czyli rozmowy i zabawy

Integracja środowiska rodziców poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń 

 

Środa, 8 marca, godz. 10.00
Wiosenne inspiracje w pokoju naszego maluszka

8 porad jak urządzić dziecięcy pokój. Jak niewielkim kosztem odnowić meble, stworzyć inspirujący kącik zabaw, rozjaśnić optycznie pomieszczenie, ozdobić ściany. Na spotkanie można przyniesienie zdjęcia wnętrza, które ma przejść metamorfozę.

 

Środa, 15 marca, godz. 10.00
Aktywność kobiet w ciąży

Spotkanie poprowadzi Barbara Forczek, fizjoteraputka, członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, certyfikowana terapeutka uroginekologiczna Physio Pelvica, certyfikowana terapeutka szwajcarskiej koncepcji Bebo®.

 

Środa, 22 marca, godz. 10.00

Pomysły rodziców na… czyli rozmowy i zabawy

Integracja środowiska rodziców poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń 

 

Środa, 29 marca, godz. 10.00
Chusty i nosidła

Spotkanie dedykowane jest mamom w ciąży oraz rodzicom niemowlaków ale również starszych - samodzielnie poruszających się dzieci. Pokażmy różne chusty i nosidła, opowiemy o zaletach noszenia dziecka w chuście i odpowiemy na pytania: od kiedy można nosić dziecko, jaką chustę wybrać i jakie wiązanie.

Spotkanie poprowadzi Kasia Piekarczyk, współzałożycielka krakowskiej Famigi. Z wykształcenia pedagog i animator oraz doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Prywatnie mama dwójki przedszkolaków noszonych w chustach i naturalnie pieluchowanych.

 

KONTAKT:

 

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Wrocławska 91

www.paleta.dworek.eu

paleta@dworek.eu

Adres:
ul. Wrocławska 91, Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KAROLINA ŁYPACZEWSKA
Podmiot publikujący: KKR