Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty.

Wstęp: 1zł

 

 

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Kwiecień 2017 r.

Środa, 5 kwietnia, godz. 10.00

Spotkanie z psychologiem: Krąg macierzyństwa

Spotykanie się w kręgach od wieków było naturalnym elementem naszej obyczajowości. Kobiety i mężczyźni z wszystkich stron świata przez wspólne bycie razem dawali sobie wsparcie i świętowali ważne momenty w ich życiu. Był to czas rozmów, dzielenia się swoimi doświadczeniami, wspierania, towarzyszenia. Zapraszam na wspólny krąg, nie tylko kobiety, także mężczyzn by poczuć, że nie jesteśmy sami w naszych doświadczeniach, poczuć wspólnotę, zainspirować się. Będziemy mogli zobaczyć na ile role, w które wchodzimy są dla nas wsparciem, a na ile sztucznie nadanym zbiorem powinności. Będzie czas na zatrzymanie się, uważność, bycie razem.

Prowadzenie: Monika Lipowska_Hajduk – psycholożka, trenerka rozwoju osobistego, certyfikowaną w metodzie "Birth Into Being" (stopień Advanced Facilitator). Uczennica Eleny Tonetti – Vladimirowej. Prowadzi praktykę "Szczęśliwa Mama" - www.szczesliwa-mama.pl - gdzie udziela wsparcia psychologicznego dla kobiet planujących macierzyństwo, w ciąży, przygotowuje do porodu oraz wspiera we wszelkich aspektach i wyzwaniach macierzyństwa/rodzicielstwa. Prowadzi także sesje Birth Into Being (kobiety/mężczyźni/pary).

Środa, 12 kwietnia, godz. 10.00

Wielkanocne ozdoby i dekoracje

Czy wiesz jak za pomocą kilku trików i prostych, ale efektownych dekoracji ozdobić swój dom na Wielkanoc? Oczywiście nie może zabraknąć w nim kolorowych pisanek, kurczaków i baranków. A najbardziej cieszą te wykonane samodzielnie,  Na naszych zajęciach zaprezentujemy kilka rozwiązań, które odmienia Twoje mieszkanie. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Środa, 19 kwietnia, godz. 10.00

Pomysły rodziców na… czyli rozmowy i zabawy

Integracja środowiska rodziców poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń 

Środa, 26 kwietnia, godz. 10.00

Pomysły rodziców na… czyli rozmowy i zabawy

Integracja środowiska rodziców poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń 

 

 

KONTAKT:

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Wrocławska 91

www.paleta.dworek.eu

paleta@dworek.eu

Adres:
ul. Wrocławska 91, Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR