Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Klub Kultury „Paleta” jest placówką kulturalno-oświatową, mieszczącą się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej 91. Zaprasza dzieci, młodzież i osoby dorosłe do skorzystania z oferty zajęć stałych oraz do udziału w imprezach organizowanych przez Klub. Posiada profesjonalne pracownie plastyczne, pracownię językową, muzyczną i ekspozycyjną. Propozycje dla siebie odnajdą tu rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli. To najlepsze miejsce, by nauczyć się rysunku, grafiki warsztatowej, malarstwa, ceramiki oraz rzeźby, gry na pianinie i gitarze, obejrzeć wystawy.

 

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Luty 2017 r.

 

Środa, 15 lutego, godz. 10.00

Oswoić malucha z wodą

Czyli o nauce pływania niemowląt i małych dzieci

Jakie są korzyści z nauki pływania w takim młodym wieku? Jakie są przeciwwskazania do pływania? Jak ćwiczyć z dzieckiem w domu przed wybraniem się na basen i co zabrać na pływalnię?  Na co zwrócić uwagę przy wyborze basenu?

Spotkanie poprowadzi Natalia Wielgus, wieloletnia członkini Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt. Od 9 lat prowadzi zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla najmłodszych. Szkoliła się u prekursorów pływania niemowląt w Polsce i na świecie. Osobiście to jej wielka pasja, z której zrodził się pomysł założenia FLOW Szkoły Pływania dla dzieci i niemowląt, którą prowadzi w Krakowie. Prywatnie mama 10-cio miesięcznej Maliki.

Środa, 22 lutego, godz. 10.00

Profilaktyka zdrowia intymnego kobiety- funkcjonalny trening dna miednicy

Spotkanie poprowadzi Barbara Forczek, fizjoteraputka, członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, certyfikowana terapeutka uroginekologiczna Physio Pelvica, certyfikowana terapeutka szwajcarskiej koncepcji Bebo®.

 

KONTAKT:

Klub Kultury Paleta - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Wrocławska 91

www.paleta.dworek.eu

paleta@dworek.eu

Adres:
ul. Wrocławska 91, Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR