Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Klub Mydlniki to miejsce, gdzie będzie można pokolorować największą kolorowankę, wypić kawę, kupić obraz, umówić się na spotkanie założycielskie stowarzyszenia. Miejsce gdzie można przyjść z każdym pomysłem, który służyć będzie ludziom mieszkającym w okolicy.
Nowoczesny klub kultury jest miejscem żywym, stymulującym lokalną aktywność. Propozycje dla siebie odnajdą tu rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli.

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty. Do Klubu Kultury Mydlniki zapraszamy we wtorki o godz. 10.00.

Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Styczeń 2017 r.

10 stycznia 2017 wtorek godz. 10.00-12.00

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Pieluchy wielorazowe bez tajemnic

Tetra i ceratkowe majtki? NIE - piękne, kolorowe pieluszki wyprodukowane z naturalnych materiałów zdrowych dla małych pupek. Czyli wszystko co chcesz wiedzieć o pieluchowaniu wielorazowym.

Instruktor: Anna Dziwak

17 stycznia 2017 o godz. 10.00-12.00 wtorek

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Odmień siebie. Warsztaty wizażu  i makijażu karnawałowego

Warsztaty wizażu i makijażu dla kobiet, na którym młode mamy dowiedzą się jak dobrać kolorystykę makijażu i ubioru eksponujące walory urody kobiety. Panie dowiedzą się o etapach wykonania makijażu dziennego oraz wieczorowego zasadach dobierania kosmetyków do danej cery. Porozmawiamy o błędach podczas wykonywania makijażu. Zapoznanie się z akcesoriami i kosmetykami. Dezynfekcja, oczyszczanie i konserwacja przyborów do makijażu.

Instruktor: Marlena Pieczątka

24 stycznia 2017 wtorek o godz. 10.00-12.00

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Zakupy z dietetykiem, czyli jak skutecznie i rozsądnie kupować zdrową żywność dla dzieci

Zakupy z dietetykiem to nowa moda na zdrowe i racjonalne dokonywanie zakupów produktów spożywczych. Dowiedz się więcej na ten temat w Klubie Kultury Mydlniki.

 

KONTAKT:

Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Balicka 289

www.mydlniki.dworek.eu

mydlniki@dworek.eu

Adres:
ul.Balicka 289, Kraków
mapa
Tagi: dzieci, rodzina

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR