Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Listopad 2017 r.

BABY CAFE

8 listopada (środa) godz. 17.00 – 18.30 Kino na poduchach - projekcja filmu: Pajęczyna Charlotty

Wilbur, najsłabsza świnka w miocie, dla innych zwierząt w stajni wydaje się być uosobieniem naiwności, jednak dla Charlotty - pająka mieszkającego wśród krokwi w dachu - staje się długo oczekiwanym przyjacielem. Kiedy wydaje się, że tylko cud może ocalić życie Wilbura, zdeterminowana Charlotta decyduje się zrobić wszystko, aby uratować świnkę: wplata
w swoją sieć słowa, które mają przekonać farmera, że Wilbur to naprawdę ktoś i warto go ocalić.
 

AKADEMIA RODZICA

  • 15 listopada (środa) godz. 17.00 – 18.30 Gimnastyka Rodzica z Dzieckiem

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Wójcik - instruktor i choreograf tańca nowoczesnego. Jej pasją jest praca z dziećmi i współpraca partnerska w tańcu i gimnastyce. Podczas zajęć rodzice dowiedzą się w jaki sposób zmotywować dziecko do wspólnych ćwiczeń, tak by były one atrakcyjne dla każdej ze stron.

  • 22 listopada (środa) godz. 17.00 – 18.30 Spotkanie ze specjalistą - warsztaty logopedyczne

Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka Jagielska-Czura, mama rozbrykanych czteroletnich bliźniaków, która kocha pracę z dziećmi. Sama prowadzi gabinet logopedyczny Pan Maluśkiewicz, w którym pokazuje rodzicom jak pracować z dzieckiem, by zwiększyć komfort jego funkcjonowania w dorosłym życiu.

  • 29 listopada (środa) godz. 17.00 – 18.30 Spotkanie ze specjalistą - poprawna komunikacja to podstawa

Spotkanie poprowadzi Ewelina Zdebska - doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki, adiunkt pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Zajmuje się metodyką pracy socjalnej, problemami i kwestiami społecznymi, instytucjami wsparcia społecznego oraz zagadnieniami komunikacji w rodzinie.

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR