Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Wrzesień 2017 r.

15 września (piątek) godz. 16.00–18.00

Piknik Rodzinny - wspominamy wakacje!

Powakacyjne zajęcia Klubu Rodziców rozpoczniemy wspólnym piknikiem, podczas którego będzie czas na rozmowę oraz wspólną zabawę. Punktem kulminacyjnym spotkania będzie przygotowanie pocztówki z wakacji, wybraną przez uczestników techniką plastyczną.

20 września (środa) godz. 17.00–18.30

Ogród jesienią - spotkanie ze specjalistą ogrodnikiem

Od teorii do praktyki! Jeśli pytanie: „Jak przygotować rośliny w ogrodzie do jesiennych wahań temperatury?” spędza Ci sen z powiek, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Uczestnicy zajęć dowiedzą się jak zadbać o krzewy, kwiaty i inne ogrodowe rośliny, by kolejnej wiosny znów cieszyć się ich pięknem. Drugi etap spotkania pomoże rozwinąć umiejętności praktyczne. Wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość posadzić własną roślinkę.

27 września (środa) godz. 17.00–18.30

Pięknie i naturalnie - spotkanie ze specjalistą makijażystką

Zajęcia kierowane do damskiej części uczestników. Na spotkaniu z profesjonalną makijażystką wszystkie Panie dowiedzą się jak wykonać makijaż dzienny, by wyglądać pięknie i naturalnie. Poznamy również metody, dzięki którym makijaż dzienny zmieni się w piękny i wyrazisty makijaż wieczorowy. Męską część uczestników spotkania wraz z dziećmi zaprosimy do wspólnej zabawy z animatorem.

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

 

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR