Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta

Klub Dukat - Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Fot. Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Klub zlokalizowany w Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie.

W Klubie Dukat sala główna, o charakterze widowiskowo - konferencyjnym, jest wyposażona w scenę oraz sprzęt multimedialny, który może być wykorzystywany na potrzeby zajęć Klubu Rodziców. Klub Dukat posiada pełne zaplecze sanitarne oraz zaplecze kuchenne zgodne z wymogami SANEPID (obecnie w przebudowie). Oprócz tego na terenie klubu znajdują się 2 salki z własnym zapleczem sanitarnym, dostosowane do pracy z dziećmi – w godzinach porannych funkcjonuje w nich filia przedszkola, natomiast w godzinach popołudniowych pozostają do dyspozycji Klubu Rodziców. Jest podjazd dla wózków. Na terenie przyległym do klubu znajduje się mały „ogródek jordanowski”. Działalność Klubu Dukat to głównie imprezy dla rodzin z dziećmi, imprezy patriotyczne, aktywnie działająca Klubowa Grupa Poetica i dziecięca grupa teatralne NETE.

 

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Czerwiec 2017 r.

Baby cafe - rodzinna kawiarenka z atrakcjami

Każda środa godz. 17.00-19.00

 

W czerwcu w Baby Cafe:

7.06. – Pies- najlepszy przyjaciel człowieka.

Zajęcia prowadzone przez Panią Barbarę Stępak, wraz z psem rasy labrador, który wabi się Lilu, zawodowo zajmującą się dogoterapią. Zarówno Dzieci jak i Rodzice będą mieli szansę zobaczyć, że pies to nie tylko cudowny towarzysz spacerów i najlepszy przyjaciel, ale również przewodnik, opiekun i nauczyciel.

14.06. – Mama na kawie a ja się bawię!

Spotkanie z Panią Reginą Wnęk, coachem i trenerem, która współpracuje z mamami pomagając im odnaleźć się w nowej roli oraz wprowadzając je w nowe wyzwania na rynku pracy, kiedy gotowe są podjąć aktywność zawodową.

Podczas, gdy Mamy będą piły kawę w czasie warsztatów Dzieci będą spędzać czas na grach i zabawach, na świeżym powietrzu.

21.06. – Żywa lekcja przyrody - nie taki pająk straszny!

Spotkanie z Sławkiem Rubajem - hodowcą ogromnej ilości pajęczaków. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zobaczenia z bliska różnych gatunków pająków i skorupiaków oraz poznania ich cech gatunkowych. Pasja z jaką Pan Sławek opowiada o swoich małych przyjaciołach z pewnością przełoży się na ciekawość spotkania.

28.06. – Nie jeździmy na sygnale - bezpieczne wakacje.

Podczas ostatniego, czerwcowego spotkania w ramach Baby Cafe odwiedzą nas ratownicy medyczni, którzy przyjadą do nas KARETKĄ. Pokazy pierwszej pomocy. Nauka udzielania pomocy poszkodowanemu, w różnych sytuacjach, powinny być szczególnie istotną umiejętnością w czasie wakacji.

 

Zajęcia odbywają się w Klubie Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Kraków, ul. Styczna 1)

Tel. 12 645 17 90, e-mail: dukat@krakownh.pl

Koszt poszczególnych zajęć: 1 zł/osoba dorosła

 

Kontakt:

Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta - Klub Dukat

ul. Styczna 1, os. Grębałów

tel. 12 645 17 90

Adres:
ul.Styczna 1, Kraków
mapa
Tagi: rodzina, dzieci

Pokaż metkę
Osoba publikująca: ANNA RAK
Podmiot publikujący: KKR