Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki
Fot. Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Strefa Rodzica to przestrzeń przyjazna i otwarta na potrzeby rodziców. Wspólne zabawy, rodzinne warsztaty, zajęcia fitness dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające dla maluszków – z nami nie ma czasu na nudę! Strefa Rodzica wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom rodziców. Projekt ma formułę warsztatową, prowadzoną przez wykwalifikowaną grupę specjalistów z różnych dziedzin. Rodzice mają okazję do spotkań m.in. z psychologiem, pedagogiem, położną, czy dietetykiem. Oprócz konsultacji specjalistycznych odbywają się zajęcia angażujące całe rodziny, propagując wspólne spędzanie czasu, ucząc twórczego podejścia do zabawy i sprzyjając rozwojowi umiejętności interpersonalnych.

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców w lipcu:


16, 23, 30 lipca (czwartki), 9:30 – Wesoludki - to zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla najmłodszych dzieci (1-3 lata). Ich celem jest przygotowanie maluszków do pracy w grupie

Zapisy:

Wesoludki 16 lipca – zapisy od 14 lipca

Wesoludki 23 lipca – zapisy od 21 lipca

Wesoludki 30 lipca – zapisy od 28 lipca

WAŻNE!

Prosimy o zapoznanie się z treścią REGULAMINU ZACHOWANIA W CZASIE EPIDEMII i stosowanie się do zawartych w nim zaleceń. Treść regulaminu uczestnik otrzyma do podpisu przed zajęciami.

Osoby uczęszczające na zajęciach będą również zobowiązane każdorazowo podpisać OŚWIADCZENIE o nieprzebywaniu na kwarantannie oraz pod nadzorem epidemiologicznym.

Podpisanie regulaminu i oświadczenia oraz stosowanie się do zawartych w nich zaleceń jest warunkiem uczestnictwa w zajęciach!

Informacje o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa i higieny obowiązujących na terenie Dworku są także zamieszczone przy wejściu do budynku oraz w innych ogólnodostępnych miejscach wewnątrz. Dołożymy wszelkich starań, by odwiedzając nas mogli się Państwo czuć komfortowo i bezpiecznie.

 

mini Dworek.jpg

 

 

KONTAKT:

Centrum Kultury "Dworek Białoprądnicki"

ul. Papiernicza 2

www.dworek.eu

Adres:
ul.Papiernicza 2, Kraków
Tagi: dzieci, rodzina

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR