Osiedlowy Klub Kultury Iskierka

Adres:
ul. Żyzna 44, 30-427 Kraków
Godziny otwarcia:

Styczeń 2017 r.

18.01. (środa) godz. 15.00 - 16.00

Gimnastyka buzi i języka - warsztaty z logopedą dla dzieci i rodziców, prowadzenie Magdalena Skibińska

21.01.  (sobota) godz. 11.00

Spektakl dla rodzin O babci i dziadku czyli zagadka zaginionych kapci w wykonaniu Danuty Pietraszewskiej i Aleksandra Szklarskiego

26.01.  (czwartek) godz. 11.00 - 12.00

Sensoplastyka - zajęcia wspomagające m.in. rozwój zmysłów, świadomości ciała, małej motoryki, prowadzenie Joanna Walkowiak

Opis

Osiedlowy Klub Kultury Iskierka jest jedną z kilkunastu jednostek organizacyjnych Domu Kultury „Podgórze”, mieści się przy ul. Żywieckiej 44. Kierownikiem Klubu jest Grażyna Stępniewska-Szynalik, plastyczka i pedagog w zakresie edukacji artystycznej sztuk plastycznych oraz animator kultury. Klub ma w swojej ofercie 13 różnych zajęć (m.in. taniec, nauka gry na instrumentach, gry w szachy, warsztaty witrażowe, teatralne, plastyczne, rytmiczno-ruchowe, batik).

W ciągu roku odbywają się tutaj liczne imprezy – koncerty, spektakle, wernisaże, prelekcje, zajęcia Akcji Lato i Akcji Zima oraz wiele innych. Realizujemy również cykliczne spotkania  tematyczne, zgodnie z potrzebami mieszkańców osiedla - ziołolecznictwo, kultury świata, kosmetyka. 

Tradycyjne coroczne wydarzenia, które na stałe weszły do kalendarza „Iskierki” to na przykład konkurs Ukryte Talenty Artystyczne Ludzi Trzeciego Wieku o zasięgu ogólnopolskim, przeglądy taneczne, wystawy plastyczne artystów profesjonalnych i nieprofesjonalnych z różnych stron Polski, imprezy Podgórskiej Jesieni Kulturalnej, a także inauguracja w 2015r. Krakowskiego Przeglądu Interpretacji Piosenki Aktorskiej.

Wszystkie formy oferowane przez klub przeznaczone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Data: 2017-01-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych