Klub 303- Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta

Adres:
Osiedle Dywizjonu 303 1, 30-001 Kraków
Telefon:
Godziny otwarcia:

Harmonogram

Styczeń 2017

10 stycznia (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – pierzaste inspiracje

17 stycznia (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – niespodzianka dla Babci i Dziadka

20 stycznia (piątek) godz. 9.00 - 12.00 – WOLNA STREFA RODZICA I DZIECKA 

Wolna Strefa Rodzica i Dziecka – spotkanie mające na celu integrację grupy zarówno rodziców, opiekunów jak i dzieci. Podczas spotkania uczestnicy będą mogli skorzystać z sali zabaw lub „sali sportowej”, w której będzie gigantyczny tunel, piankowy tor przeszkód oraz chusta

24 stycznia (wtorek)  15.30 - 17.00  DOGOŃ ŻYRAFĘ – karnawałowe maski

Klub zlokalizowany jest w Dzielnicy XIV Czyżyny, w pawilonie Spółdzielni Mieszkaniowej Czyżyny. Klub 303 dysponuje 4 salami dydaktycznymi na I piętrze budynku: salą widowiskową, salą lustrzaną, salą konferencyjną oraz pracownią plastyczną. W budynku znajduje się winda, zaplecze kuchenne oraz sanitarne. Klub wyposażony jest w stoliki i krzesełka również dla maluszków, w sanitariacie znajduje się przewijak. Na dolnej kondygnacji Klubu 303 znajdują się 3 sale dydaktyczne, zaplecze sanitarne z toaletą dostosowaną dla najmłodszych uczestników zajęć. Ze względu na wieloletnią tradycję zajęć dla najmłodszych w klubie, wszelkie pomieszczenia są przystosowane do wykorzystania ich w trakcie zajęć Klubu Rodziców.

Działalność Klubu 303 jest różnorodna, z dużym akcentem na cyrk. W klubie obecnie działa  Grypa Cyrkowa (wcześniej Grupa Happenerska GHNH), uczestnicząca w międzynarodowych projektach związanych z cyrkiem, organizowanych jest wiele imprez (nie tylko cyrkowych), kursów i warsztatów.

Data: 2017-01-11 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych