Centrum Kultury Klub Kultury Mydlniki - Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki

Adres:
ul. Balicka 289, 30-198 Kraków
E-Mail:
Telefon:
Godziny otwarcia:

HARMONOGRAM KLUBU RODZICÓW

Styczeń 2017 r.

10 stycznia 2017 wtorek godz. 10.00-12.00

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Pieluchy wielorazowe bez tajemnic

Tetra i ceratkowe majtki? NIE - piękne, kolorowe pieluszki wyprodukowane z naturalnych materiałów zdrowych dla małych pupek. Czyli wszystko co chcesz wiedzieć o pieluchowaniu wielorazowym.

Instruktor: Anna Dziwak

17 stycznia 2017 o godz. 10.00-12.00 wtorek

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Odmień siebie. Warsztaty wizażu  i makijażu karnawałowego

Warsztaty wizażu i makijażu dla kobiet, na którym młode mamy dowiedzą się jak dobrać kolorystykę makijażu i ubioru eksponujące walory urody kobiety. Panie dowiedzą się o etapach wykonania makijażu dziennego oraz wieczorowego zasadach dobierania kosmetyków do danej cery. Porozmawiamy o błędach podczas wykonywania makijażu. Zapoznanie się z akcesoriami i kosmetykami. Dezynfekcja, oczyszczanie i konserwacja przyborów do makijażu.

Instruktor: Marlena Pieczątka

24 stycznia 2017 wtorek o godz. 10.00-12.00

Czas trwania: 2 godziny

Temat: Zakupy z dietetykiem, czyli jak skutecznie i rozsądnie kupować zdrową żywność dla dzieci

Zakupy z dietetykiem to nowa moda na zdrowe i racjonalne dokonywanie zakupów produktów spożywczych. Dowiedz się więcej na ten temat w Klubie Kultury Mydlniki.

Opis

Klub Mydlniki to miejsce, gdzie będzie można pokolorować największą kolorowankę, wypić kawę, kupić obraz, umówić się na spotkanie założycielskie stowarzyszenia. Miejsce gdzie można przyjść z każdym pomysłem, który służyć będzie ludziom mieszkającym w okolicy.
Nowoczesny klub kultury jest miejscem żywym, stymulującym lokalną aktywność. Propozycje dla siebie odnajdą tu rodziny z dziećmi, młodzież i dorośli.

Strefa Rodzica to projekt wspierający rozwój rodzin z dziećmi oraz oczekujących potomstwa. Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają, rozmawiają, wymieniają się doświadczeniami. W Strefie odbywają się również interesujące spotkania ze specjalistami oraz rodzinne warsztaty. Do Klubu Kultury Mydlniki zapraszamy we wtorki o godz. 10.00.

Spotkania mają charakter otwarty i bezpłatny.

Data: 2017-01-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych