Klub Kultury „Piaskownica”

Oddziały
Adres:
ul. Łużycka 55, 30-658 Kraków
E-Mail:

klub.piaskownica@gmail.com

Klub Kultury "Piaskownica" jest filią Domu Kultury „Podgórze” działającą na terenie dzielnicy XI Krakowa.

Klub prowadzi bardzo szeroką działalność w zakresie upowszechniania i animacji kultury,  realizując zadania zgodnie z zapotrzebowaniem środowiska lokalnego i statutem naszej instytucji.  Pełni rolę integracyjną, podtrzymuje miejscowe i regionalne tradycje, organizując wydarzenia kulturalne, spotkania i systematyczne zajęcia artystyczne dla mieszkańców.

Klub Kultury „Piaskownica” posiada w swojej ofercie zajęcia stałe, takie jak: Klub Malucha, zajęcia baletowe, naukę gry na instrumentach, kursy języków obcych, zajęcia fitness, zajęcia capoeira czy zajęcia plastyczne. Zajęcia te przeznaczone są dla różnych grup wiekowych od 3latków do seniorów.

Klub organizuje również nieodpłatne prelekcje, warsztaty, wystawy, przedstawienia teatralne oraz koncerty.

Fit mama & baby

Programy treningowe, których głównym celem jest stopniowy powrót mamy do formy po porodzie, poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń ze swoim dzieckiem. Program jest  stworzony w taki sposób, by mogła ona wzmacniać i modelować sylwetkę, jednocześnie bawiąc się ze swoim szkrabem. Dzięki połączeniu bliskości rodzicielskiej z dobroczynnym działaniem aktywności fizycznej korzyści z udziału w tych zajęciach czerpie zarówno mama jak i jej dziecko.

Zajęcia przeznaczone są dla mamy z dzieckiem od 3 miesięcy do 1,5 roku.

Gimnastyka dla kobiet w ciąży

Ćwiczenia w ciąży wpływają korzystnie nie tylko na przebieg porodu, ale i na stan kobiety w ciąży. Specjalny, kompleksowy system ćwiczeń dzięki któremu usprawnisz kondycję całego kręgosłupa, mobilizując go i wzmacniając mięśnie przykręgosłupowe jak i te głęboko położone na dnie miednicy. Unikalna forma połączenia jogi i ćwiczeń izometrycznych, których celem jest rozciągnięcie i wzmocnienie wszystkich mięśni ciała bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążenie kręgosłupa, poprawa postawy ciała, obniżenie poziomu stresu.

Zajęcia przeznaczone są przyszłych mam.

Zabawy z animatorem

Spotkania mają na celu wszechstronny psychofizyczny rozwój małego dziecka - rozwijanie sprawności fizycznej, manualnej a także jego wyobraźni, wrażliwości i aktywności twórczej.                               

Zajęcia dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat oraz rodziców.

 

UDZIAŁ WE WSZYSTKICH ZAJĘCIACH JEST BEZPŁATNY

Data: 2017-01-10 Pokaż metkę
Osoba publikująca: GRZEGORZ KOT
Podmiot publikujący: KKR
Tagi: dzieci, rodzina
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych