Klub Aleksandry - Centrum Kultury Podgórza

Klub Aleksandry - Centrum Kultury Podgórza
Fot. Centrum Kultury Podgórza

Siedziba Klubu Aleksandry – filii Centrum Kultury Podgórza – to nowoczesny budynek z funkcjonalnymi, ciekawie zaaranżowanymi i świetnie wyposażonymi salami zajęciowymi. Najmłodsi mogą korzystać m.in. z Sali Malucha – pełnej kolorów, zabawek i pomocy dydaktycznych.

W ofercie zajęciowej Klubu Aleksandry skierowanej do najmłodszych z opiekunami można znaleźć Klub Rodziców – cykliczne zajęcia ruchowe, ogólnorozwojowe, animacyjne, umuzykalniające oraz różnego rodzaju spotkania ze specjalistami dla rodziców z dziećmi w wieku do 3 lat.

 

 

Harmonogram zajęć Klubu Rodziców


1, 4, 8, 11, 15, 18, 22, 25, 29 października ( poniedziałki, piątki)

9.00 i 10.00 - Zajęcia animacyjne

 

6, 20 października (środy)

9.00 - Zajęcia ruchowo-muzyczne „Ruchymaluchy”

 

13 października (środa) - online

11.00 - Wykłady i warsztaty kompetencyjne

 

23 października (sobota)

10.00 - Warsztaty multisensoryczne

 

 

Zajęcia animacyjne - Spotkania mają na celu wszechstronny psychofizyczny rozwój małego dziecka - rozwijanie sprawności fizycznej, manualnej, a także jego wyobraźni, wrażliwości i aktywności twórczej. Dzieci oraz ich opiekunowie wezmą udział w zajęciach plastycznych z użyciem masy solnej, plasteliny, farb oraz wielu innych materiałów, zajęciach integracyjnych przy muzyce z użyciem chusty animacyjnej oraz zajęciach tanecznych.

„Ruchymaluchy” to taniec, zabawy ruchowe, zręcznościowe uwalniające ekspresję i twórcze zachowania dzieci i rodziców. Wzmacniają pozytywne relacje oraz poczucie wspólnego sukcesu.

Warsztaty multisensoryczne - Warsztaty rozbudzają ciekawość świata oraz  kreatywność u dzieci. Są wspaniałym narzędziem do wspomagania rozwoju motorycznego dzieci na różnych etapach życia. Ich celem jest umożliwienie dzieciom doświadczania świata wszystkimi zmysłami. Zajęcia pozwalają na swobodną ekspresję, twórcze myślenie oraz wspaniałą zabawę.

Wykłady i warsztaty kompetencyjne - To praktyczne i teoretyczne spotkanie aktywizujące. To doskonała przestrzeń do rozmów, zdobywania nowych kompetencji, poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń.

 

Na wszystkie zajęcia obowiązuje bilet wstępu w cenie 1 zł od osoby dorosłej. Dla posiadaczy Karty Klubu Rodzica wstęp bezpłatny.

 

 

 

Dla posiadaczy Karty Klubu Rodzica wstęp bezpłatny.

 

 

Kontakt:

Klub Aleksandry - Centrum Kultury Podgórza

ul. Aleksandry 1, 30-837 Kraków

e-mail: aleksandry@ckpodgorza.pl

tel. 514 156 910, 12 380 96 05

 

Adres:
ul. Aleksandry 1, Kraków

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR