KRAKÓW STAWIA NA RODZINĘ rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Jem zdrowo, jestem zdrowy!

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana aktywnie uczestniczy w akcji „Zdrowe żywienie = mądre myślenie” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa.

 

W ramach przedsięwzięcia dzieci z Akademii Twórczego Przedszkolaka samodzielnie przygotowały zdrowie i kolorowe kanapki.

Niektóre przypominały zwierzątka, a inne scenki z ulubionych bajek. Wszystkie sprawiły, że odtąd jedzenie będzie kojarzyło się tylko z przyjemnością, a podawane przez rodziców warzywa będą zjadane chętniej!

Zachęcamy, by pod okiem rodziców, także spróbować zdrowo poeksperymentować w domu!

Zobaczcie film z warsztatów zorganizowanych dla dzieci przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie: TUTAJ

 

Celem akcji Zdrowe żywienie = mądre myślenie” jest kształtowanie u dzieci i młodzieży nawyków zdrowego odżywiania się, aktywnego, sportowego stylu życia oraz promocja zdrowej żywności. Akcja jest odpowiedzią na problem społeczny jakim jest zarówno niedożywienie jak i otyłość wśród dzieci i młodzieży, wypływająca z błędów żywieniowych. W jej ramach przewidywane są także: konferencje, organizacja warsztatów kulinarno – żywieniowych w wybranych szkołach podstawowych, spotkania z rodzicami, które będą miały na celu kreowanie dobrych nawyków żywieniowych, konkursy promujące zdrowy styl życia.

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2020-06-02
Data aktualizacji: 2020-06-02
Powrót

Zobacz także

Znajdź