Zapraszamy na IX edycję Święta Rodziny Krakowskiej!

Pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds. Rodziny wraz z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia serdecznie zaprasza na organizowaną w dniach 21-23 maja 2021 r. IX edycję Święta Rodziny Krakowskiej.

Zapraszamy na IX edycję Święta Rodziny Krakowskiej!
Fot. Krakowska Karta Rodzinna

Tegoroczna edycja Święta Rodziny Krakowskiej ze względu na pandemię koronawirusa Covid-19, odbywa się w innej, przede wszystkim bezpiecznej pod względem sanitarnym, formule. Z uwagi na to czas wspólnego świętowania został rozłożony na 3 dni, tj. od 21 do 23 maja 2021 r., a zaplanowane dla rodzin aktywności będą miały miejsce równolegle i jednocześnie w różnych instytucjach na terenie Krakowa.

Program wydarzeń w instytucjach kultury, sportu i rekreacji tutaj.

Program wydarzeń na Błoniach tutaj.

 

Kluby Sportowe, Młodzieżowe Domy Kultury, Centra Kultury, muzea, teatry oraz prywatne firmy prowadzące ośrodki sportowe i rekreacyjne bardzo aktywnie włączyły się w przygotowanie bogatej i różnorodnej oferty programowej w ramach Święta dla krakowskich rodzin. Mieszkańcy Krakowa oraz goście całymi rodzinami mogą wziąć udział w grach terenowych, spacerach tematycznych, rozgrywkach sportowych, warsztatach i konkursach, jak również podziwiać wystawy oraz posłuchać różnych koncertów i recitali. Specjalną ofertę dla całych rodzin przygotowały kluby sportowe i ośrodki rekreacyjne, tak by po miesiącach spędzonych w zamkniętych pomieszczeniach i przed ekranami komputerów zachęcić rodziny do wspólnych aktywności na świeżym powietrzu. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w różnych miejscach na terenie całego Krakowa tak by dostęp do nich był łatwy i bliski oraz by udział w tych działaniach nie powodował gromadzenia się dużej ilości osób w tym samym miejscu i czasie. Bogata i bardzo różnorodna oferta powinna zadowolić nawet najbardziej wymagających krakowian.

FINAŁ ŚWIĘTA NA BŁONIACH -w godzinach 10:00 -18:00 w dniu 23 maja 2021 r.

Kulminacja Święta Krakowskiej Rodziny będzie miała miejsce w niedzielę 23 maja br. na Krakowskich Błoniach i na parkingu przed TS Wisła gdzie m.in. odbywać się będą aktywności rekreacyjno-sportowe, w tym rekreacyjne biegi dla dzieci w kilku kategoriach wiekowych oraz rodzinna sztafeta wielopokoleniowa nordic walking (zapisy tutaj)

Szczegółowy plan wydarzenia na Błoniach, parkingu TS Wisła oraz hali 100-lecia Cracovii. Centrum Sportu Niepełnosprawnych wraz z opisem poszczególnych atrakcji znajdziecie Państwo tutaj.

Serdecznie zapraszamy!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Madej
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy