Kluby Rodziców zapraszają na spotkania on-line

Kluby Rodziców zapraszają na spotkania on-line
Fot. Kluby Rodziców

Od dnia 1 listopada 2020 r. na terenie Gminy Miejskiej Kraków, w wyniku otwartych konkursów ofert, swoją działalność kontynuuje 8 Klubów Rodziców z dziećmi do lat 3, prowadzonych przez 6 organizacji pozarządowych.

Miło nam poinformować, że rozpoczął działalność nowy Klub Rodziców prowadzony przez Fundację Polekont- Istota Przywiązania w lokalu przy ul. Dąbskiej 18D/LU5.

Ponadto od dnia 1 października 2020 r. w lokalu Gminy Miejskiej Kraków na Os. Piastów 22 rozpoczęła działalność Pracownia Piastów 22. Na zlecenie Gminy Pracownia prowadzona jest przez Stowarzyszenie Daleko Więcej.   W ramach tej Pracowni funkcjonuje Klub Rodziców z dziećmi do lat 3, w którym organizowane są różnego rodzaju spotkania, warsztaty o tematyce bliskiej rodzicom z dziećmi a także osobom oczekującym na potomstwo.

Nowe Kluby Rodziców dołączyły do sieci prężnie działających krakowskich Klubów Rodziców.  Aktualnie w Krakowie funkcjonują już 43 Kluby Rodziców w tym:

  •  12 Klubów prowadzonych przez organizacje pozarządowe,
  •  29 Klubów Rodziców prowadzonych przez miejskie instytucje kultury,
  •  2 Kluby prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiczną, stacjonarna działalność Klubów Rodziców została przeniesiona do sieci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wirtualnej oferty spotkań ze specjalistami, warsztatów oraz animacji na specjalnie utworzonych grupach na Facebooku a także na platformach do wideokonferencji.              

Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 są miejscami spotkań i integracji rodziców z dziećmi, w szczególności w wieku do lat 3 oraz osób oczekujących na potomstwo. To tutaj można się podzielić swoimi doświadczeniami, dobrymi praktykami, problemami związanymi z posiadaniem i wychowaniem dzieci oraz stworzyć nieformalne grupy wsparcia.

 

Aktualny harmonogram nowego Klubu Rodziców a także pozostałych Klubów można sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce Kluby Rodziców.

 

 

pokaż metkę
Autor: Kluby Rodziców
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy