Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Prima-Med Centrum Medyczno-Diagnostyczne

Adres siedziby:
ul. Cieszyńska 16 , 30-015 Kraków
Opis:

Centrum Prima-Med stworzono dla osób, które dbają o swoje zdrowie i chcą się nim cieszyć przez długie lata. To miejsce, gdzie przede wszystkim liczy się dobro Pacjenta. Posiadamy szeroko rozbudowaną bazę diagnostyczną oraz oferujemy wiele możliwości leczenia na najwyższym poziomie. Zapewniamy wysoką jakość usług medycznych oferowanych przez zaufanych i doświadczonych lekarzy specjalistów.

Centrum Prima-Med jest uznaną placówką medyczną. W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w Centrum Prima-Med można korzystać z usług lekarza rodzinnego, pediatry oraz pielęgniarki środowiskowej.

Centrum Prima-Med stanowią ludzie. Specjaliści w swojej dziedzinie, lekarze, pielęgniarki oraz personel administracji w sposób profesjonalny dbają, aby wizyta w Centrum była przyjemnością. Nasi specjaliści poza kompleksową opieką nad Pacjentem, dbają również o profilaktykę oraz propagowanie zdrowego stylu życia na co dzień. W naszej ofercie znajdują się też szczepionki dla dzieci i osób dorosłych.

Co nas wyróżnia?

Przyjazna atmosfera

Profesjonalna obsługa Pacjenta

Dogodna lokalizacja w centrum Krakowa

Nowoczesny specjalistyczny sprzęt

Doświadczeni lekarze specjaliści Diagnostyka obrazowa RTG i USG

Szeroki wybór poradni specjalistycznych: ginekologia, urologia, kardiologia, ortopedia, gastrologia, dermatologia, stomatologia, podologia.

Możliwość złożenia deklaracji do lekarza rodzinnego w ramach kontraktu z NFZ drogą elektroniczną.

Wizyty umawiane na konkretne godziny Kompleksowa diagnostyka Nowoczesne i eleganckie wnętrza.

Zachęcamy do rejestracji do lekarzy rodzinnych w Centrum Prima-Med Kraków od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy