Klinika 3G Dentist

Adres siedziby:
ul.Kielecka 1/02 , 31-523 Kraków
Telefon:
Opis:

„Klinika 3G Dentist opiera się na doświadczeniu medycznym trzech pokoleń rodziny Woźniackich. W 2010 roku, Marek Woźniacki lekarz i lekarz dentysta włączył się do pracy i stworzono klinikę pod nazwą 3G DENTIST. Obecnie klinika 3G Dentist zawdzięcza swój postęp ciągłe praktyce oraz intensywnej współpracy z innymi doświadczonymi lekarzami. Klinika rozwijana jest z pasją i zaangażowaniem całego zespołu. W 3G DENTIST panuje ciepła i pełna życzliwości atmosfera, gdzie każdy pacjent będzie się czuł komfortowo i do której wszystkich zapraszamy.
Najważniejszy w klinice jest komfort naszych pacjentów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie wizyty w naszej klinice były dla każdego pacjenta pełne pozytywnych odczuć. Na każdym etapie leczenia są Państwo otoczeni indywidualną opieką i troską, a doświadczony personel cały czas jest do Państwa dyspozycji.
W klinice wykonujemy wszystkie rodzaje zabiegów stomatologicznych a dzięki bogatemu zapleczu laboratoryjnemu możemy wykonać wszystkie typy zdjęć na miejscu.

Oferowane ulgi:
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się