Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Centrum Wspinaczkowe Forteca

Adres siedziby:
Racławicka 60 , 30-017 Kraków
Telefon:

12 632 83 33

Kontakt e-mail:
Opis:

Centrum Wspinaczkowe FORTECA www.cwf.pl to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, oferujący olbrzymią powierzchnię ścian - na chwilę obecną to około 2000m² powierzchni wspinaczkowej, 17 m wieża z kutymi rysami oraz boulderownia, jaskinia i ściana drytoolowa.

Ideą działalności FORTECY jest promowanie wspinaczki wśród możliwie najszerszego grona osób. Naszym celem i ambicją jest udowodnienie, że w sporcie tym można czerpać przyjemność i satysfakcję w każdym wieku.

Wspinaczka jest niezwykłym sportem, płynnie łączącym w sobie bardzo odległe z pozoru dziedziny aktywności począwszy od tańca i kulturystyki, na turystyce i obcowaniu z naturą kończąc.

Z jednej strony, dzięki kilku ściankom przeznaczonym specjalnie dla początkujących i bezpłatnemu przeszkoleniu, czynimy wspinaczkę dyscypliną łatwo dostępną dla wszystkich zainteresowanych (najmłodsi nasi klienci mają 3,5 roku, granica górna wieku nie istnieje). Z drugiej, w wielu sekcjach na trzech poziomach zaawansowania, kształcimy coraz lepszych wspinaczy. Prowadzimy również zajęcia zorganizowane dla dzieci, umożliwiające najmłodszym adeptom tego sportu, bezpieczne „szaleństwo”, jak i sekcje o profilu zawodniczym.

Centrum Wspinaczkowe FORTECA to sport i rekreacja dla każdego!

Oferujemy:

sekcje sportowe i rekreacyjne dla wszystkich grup wiekowych,

organizację urodzin dla dzieci, warsztatów wspinaczkowych, imprez integracyjnych

zajęcia indywidualne

kursy skałkowe

Zapewniamy:

bezpłatne szkolenie wstępne,

fachową opiekę zespołu instruktorów wspinaczki,

wypożyczalnię sprzętu,

otwartą i przyjazną atmosferę.

Zapraszamy 7 dni w tygodniu w godz. 10:00 – 23:00

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy