Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Poznajemy Świat - warsztaty dla dzieci

Adres siedziby:
Osiedle Bohaterów Września 55/7 , 31-621 Kraków
Telefon:
Opis:

Firma „Poznajemy Świat” oferuje podróżnicze warsztaty, lekcje, urodziny, pikniki, spotkania dla firm, pokazuje świat takim, jaki jest dzieciom i dorosłym. Nie medialny, lecz namacalny, na wyciągnięcie ręki. Podczas prowadzonych zajęć, każdy może poczuć klimat odległych lądów dotykiem, smakiem, węchem. Ze spotkań dzieci czerpią radość, zabawę i wiedzę o odległych zakątkach, a dorośli rozbudzają twórcze myślenie i zdobywają nową motywację.

Założycielami firmy są Magda i Marcin Musiałowie, podróżnicy, autorzy książki „Tańce wśród Piratów".

Magda Musiał – psycholog, trener biznesu, coach ICF; posiada ponad 10-letnie doświadczenie szkoleniowe i warsztatowe zdobyte w pracy z firmami i organizacjami pozarządowymi, przez rok pracowała również w domu dziecka w Boliwii w ramach wolontariatu.

Marcin Musiał – dyrektor kreatywny firmy, licencjonowany pilot wycieczek, certyfikowany trener, fotograf; przez 17 lat był związany z ZHR. 

 

 

URODZINY, PO KTÓRYCH ŚWIAT NIE JEST TAKI SAM

 

Ekscytującej, a za razem mądra i wartościowa propozycja na urodziny dziecka.

Przyprowadzamy egzotyczne kraje prosto na imprezę Twojego Dziecka i gwarantujemy każdemu Gościowi dobrą zabawę i mnóstwo nowej wiedzy o świecie!

Smaki, zapachy, rekwizyty, stroje i dźwięki charakterystyczne dla wielu miejsc naszej planety. Odbędziemy z dziećmi zarówno wędrówkę przez pełną zwierząt dżunglę, jak i przemarsz przez suchą pustynię, czy spotkanie w indiańskiej wiosce.

Opracowaliśmy autorską metodę „rozwijanie przez podróżowanie”, opartą na multisensorycznym doświadczeniu i barwnej gawędzie z morałem. Dzięki niej dzieci zdobywają wiedzę o miejscach, kulturach i zjawiskach, rozbudzając w sobie eksplorerską pasję i dociekliwość. Poprzez Warsztaty, kształtujemy u dzieci postawę proekologiczną i prospołeczną, dzieci stają się bardziej uważne, chętne do pomocy i otwarte na inność.

Animacje są dostosowane do wieku dzieci i ich fazy rozwoju, dlatego są w pełni zrozumiałe i wciągające nawet dla najmłodszych uczestników.

Standardowy czas Podróżniczych Urodzin to 2 godziny, podczas których realizowany jest jeden z wybranych Warsztatów Podróżniczych.


Przykłady Podróżniczych Urodzin:

  • Magiczne Maroko
  • Śladami Aborygenów
  • Zwierzęta świata
  • Między nami Indianami
  • Kolorowe Indie
  • W krainie wulkanów
  • Chińskie wynalazki
  • Odkrywamy Australię
  • Na dworze Króla Juliana


Szczegółowe opisy zajęć dostępne są na stronie www.poznajemyswiat.pl

 

 

 

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy