Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Krakowski Klub Karate Tradycyjnego

Adres siedziby:
ul. Racławicka 26 , 30-075 Kraków
Kontakt e-mail:
Opis:

W Krakowskim Klubie Karate Tradycyjnego Shotokan prowadzimy treningi dla wszystkich, ale przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Ćwiczą z nami już czterolatki, a wśród trenujących jest wiele dziewczynek, bo kto powiedział, że mogą chodzić tylko na balet?

Młodzi adepci karate tradycyjnego shotokan uczą się dyscypliny, etykiety, pomagania słabszym oraz szacunku dla starszych. Także tego, że sukces nie przyjdzie sam. Regularne treningi zapewniają sprawność fizyczną, koordynację, pewność siebie, panowanie nad emocjami. Dają świadomość, że najważniejsza jest praca nad sobą, nawet jeśli nie zawsze się nam chce. Założyciel Krakowskiego Klubu Karate Tradycyjnego sensei Rafał Wajda jest wielokrotnym Mistrzem świata, Europy i Polski, czołowym zawodnikiem kadry narodowej. W naszym klubie trenerami są utytułowani karatecy  i oddani młodzieży instruktorzy. Nasza praca daje wymierne efekty. Uczniowie senseia Rafała Wajdy nie schodzą z podium na mistrzostwach świata, Europy i od lat nie oddają Pucharu Polski! Klub daje możliwość wyjazdów na wakacyjne i zimowe obozy oraz różnego rodzaju szkolenia i seminaria z najlepszymi ternarami karate na świecie.

Wszystkim (a szczególnie tatom i mamom) którzy kiedyś trenowali sporty walki i chcą wrócić na matę możemy dać szansę! Zapraszamy do naszego grona także tych, którzy mogą zaangażować się w działalność KKKT dla swoich dzieci - wszelka aktywność, pomoc i życzliwość będą mile widziane. Chętnie nawiązujemy współpracę z firmami i instytucjami. Wkładamy w nasz klub zdobywane latami doświadczenie i serce, bo karate jest tego warte.

Dlaczego?

Bo ta droga nigdy się nie kończy. Zawsze można być lepszym od samego siebie. Karate tradycyjne to nieznające ograniczeń przekraczanie granic swoich możliwości. Osiąganie kolejnych stopni w hierarchii sportowej jest ważne, ale o wiele bardziej cieszy nieustanny rozwój ciała i ducha.

Najważniejszy jest trening!

Zapraszamy!

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy