Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Mumciuch.pl

Adres siedziby:
ul. Profesora Bartla 19E/25 , 30-389 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
Opis:

Jesteśmy krakowskim sklepem dedykowanym przyszłym i obecnym mamom, dzieciakom oraz całym rodzinom.
MM Maternity Concept Store to nasza marka stworzona specjalnie dla kobiet w ciąży, które chcą poczuć się bardziej elegancko.

W naszej ofercie znajdziecie produkty polskich producentów, liderów na rynku polskim, jak również małe rzemiosła, które wykonują swoje produkty ręcznie.

Działamy kompleksowo dla Rodzin, towarzysząc Wam w zachodzących życiowych zmianach.

WYPOSAŻAMY w produkty, które niezbędne są do przyjęcia na świat potomka, jak również dla starszych dzieci. Asortyment sklepu to odzież ciążowa, dziecięca i niemowlęca, akcesoria dla mam, starszych dzieci i niemowlaków. W swojej ofercie posiadamy również produkty na prezent, książki i tekstylia, wyroby handmade.

UBIERAMY w odzież polskich producentów, stworzoną najczęściej ręcznie, z wysokiej jakości materiałów, z myślą o komforcie noszenia i podkreślającą indywidualność przez niebanalne wzory. Chcąc się doskonalić również centrum badań i rozwoju, aby opracowywać innowacyjne rozwiązania w zakresie mody ciążowej.

EDUKUJEMY i ROZWIJAMY poprzez organizowanie dla dzieci, mam oraz całych rodzin multikreatywnych warsztatów z wykorzystaniem nowych technologii, a także wydarzeń kulturalnych, naukowych, specjalistycznych.

DOSTARCZAMY ROZRYWKI poprzez współpracę z parkami rozrywki i kinami. Planujemy również uruchomić klubokawiarnię Mamas & Papas Cafe, idealne miejsce na spędzanie czasu wolnego.

PIELĘGNUJEMY przez współpracę z salonami piękności.

 

www.mumciuch.pl
https://www.facebook.com/Mumciuch/
https://twitter.com/mumciuch_sklep
https://pl.pinterest.com/mumciuch/
https://mumciuch.wordpress.com/
 

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy

Nowe ulgi