Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży

Miejsce świadczenia ulgi:
ul. H. Wietora 13/15 , 31-067 Kraków
Telefon: 12 421-20-85
Faks: 12 430-51-54
Kontakt e-mail: biuro@sckm.krakow.pl
Opis:

 Dodatkowe 15 pkt. przy rekrutacji - bezpłatne uczestnictwo w zajęciach w pracowniach: modelarskiej, ceramicznej, witrażowej, dziennikarskiej, muzycznej, w sali ćwiczeń, na scenie teatralnej .

Odbiorcy: dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
teatralna
teatr2
muzyczna
muzyczna2
teatralna
teatr2
muzyczna
muzyczna2

Dane podmiotu świadczącego ulgę

Nazwa: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
Adres siedziby: ul. H. Wietora 13/15 , 31-067 Kraków
Telefon:

12 421-20-85

Faks:

12 430-51-54

Kontakt e-mail:

biuro@sckm.krakow.pl

Logo: Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
Opis:

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży to placówka wychowania pozaszkolnego, od lat zajmująca się działalnością edukacyjną, kulturalną i oświatową. Należałoby napisać, że naszą bogatą ofertę zajęć kierujemy do dzieci i młodzieży z bliższego i dalszego środowiska lokalnego, że mamy wiele różnorodnych sekcji i pracowni, że pracują u nas specjaliści, cenieni nauczyciele, artyści, że uczestnicy naszych zajęć odnoszą wiele sukcesów…
Koniecznie trzeba by również wspomnieć, że SCKM działa w trzech budynkach: główna siedziba, z pracowniami: modelarską, ceramiczną, witrażową, dziennikarską, muzyczną, salą ćwiczeń, sceną teatralną oraz galerią i Radiem Pryzmat mieści się przy ulicy Wietora 13/15.
Przy ulicy Szerokiej 16, w dawnej bożnicy Wolfa Poppera, znajdują się pracownie plastyczne, animacji kulturalnej, poznawania historii i kultury Żydów oraz Galeria Atelier. W budynku przy ulicy Dietla 53 odbywają się zajęcia sportowe, rekreacyjne i środowiskowe.
To prawda. Choć nie cała
Najważniejszą prawdę poznają ci, którzy przychodzą do nas na zajęcia. Przychodzą, wracają, przyprowadzają innych. A ta prawda jest taka, że młody człowiek, jego świat, to, co dla niego ważne, to co lubi, co czuje, co go denerwuje i porusza, co chciałby z siebie wyrzucić, wykrzyczeć, jego zdolności, jego talenty, jego niepokoje, jego codzienność i jego niezwykłość – zajmują nas najbardziej, a jego wszechstronny rozwój – jest dla nas wartością najwyższą.
I tę wartość codziennie przekuwamy w dzieła plastyczne, muzyczne, teatralne, taneczne, literackie, filmowe, fotograficzne. Tak, to prawda. I przynosi nam to niesłychaną satysfakcję – to też prawda. I umiemy to robić bardzo dobrze, i uwielbiamy to robić – to też prawda.