Komunikat archiwalny

ŻŁOBKI I KLUBY RODZICÓW W SIECI@

Żłobki i Kluby Rodziców z Dziećmi do lat 3 w sieci – zapraszamy na wspólną zabawę i zajęcia bez wychodzenia z domu!
ŻŁOBKI I KLUBY RODZICÓW W SIECI@
Fot. Krakowska Karta Rodzinna
 

żłobek w sieci

Szanowni Państwo,

                Informujemy, że z uwagi na powrót żłobków do tradycyjnej formy zajęć – akcja „Miejski Żłobek w Sieci” od tej pory będzie kontynuowana jedynie w formie internetowego BANKU POMYSŁÓW. Znajdą tam Państwo wszystkie publikowane do tej pory zestawy zabaw, uzupełnione o propozycje nadsyłane przez rodziców.

                Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie akcją i ponad dwa miesiące wspólnych zabaw z najmłodszymi. Podziękowania kierujemy również w stronę pracowników żłobków samorządowych, którzy każdego dnia z zaangażowaniem przedstawiali Państwu kolejne twórcze i kreatywne propozycje aktywności dla maluchów.

                Jednocześnie pragniemy zaprosić do skorzystania z szerokiej oferty zajęć on-line, które wciąż organizowane są przez Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3. Codzienne harmonogramy zajęć w Klubach Rodziców oraz aktywne linki do grup na Facebooku są publikowane na stronie Krakowskiej Karty Rodzinnej w zakładce Kluby Rodziców.

Wszystkie dotychczas publikowane propozycje zabaw znajdą Państwo
w
BANKU POMYSŁÓW
 

 

Kluby Rodziców z dziećmi do lat 3 oraz Klub Rodzica z dzieckiem do lat 3 ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi nie zapominają o rodzicach i najmłodszych dzieciach przenosząc do wirtualnego świata spotkania ze specjalistami, dając możliwość indywidualnych konsultacji i porad przez komunikatory np. WhatsApp, Skype, Facebook czy  telefon oraz organizując on-line zajęcia ruchowe, muzyczne zabawy dla rodziców i dzieci.

 

KLUB R w sieci

Aby wziąć w nich udział należy dołączyć do grupy wybranego Klubu Rodziców na Facebooku gdzie odbywają się zajęcia on-line.
 

26.06.2020 r. - harmonogram zajęć w Klubach Rodziców:

TUTAJ

 

Zachęcamy rodziców do codziennego odwiedzania naszej strony i zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi pomysłami na zabawy z dziećmi. Propozycje i zdjęcia można przesyłać na adres e-mail: zlobki@um.krakow.pl


Te najciekawsze będziemy publikować, a  raz w tygodniu wybierzemy, naszym zadaniem, najlepszy pomysł na zabawę i w nagrodę przyznamy drobny upominek.

 

 

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Agnieszka Nowińska
Podmiot publikujący: KKR
Zobacz także
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy