Komunikat archiwalny

Baranki dzieciom 19 maja 2019

Baranki dzieciom 19 maja 2019
Fot. reż. M. Cholerek, Z. Kudła, F. Pyter, W. Wajser, E. Wątor, Polska 1975-76

w niedzielę, 19 maja o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza najmłodszych widzów do udziału w kolejnej odsłonie Baranków Dzieciom. W programie wydarzenia zestaw bajek z Bolkiem i Lolkiem w rolach głównych oraz warsztaty bębniarskie.

ZABAWY BOLKA I LOLKA - zestaw bajek, 40’

reż. M. Cholerek, Z. Kudła, F. Pyter, W. Wajser, E. Wątor, Polska 1975-76

Dwaj sympatyczni bracia, Bolek i Lolek, spędzają razem wolny czas. Dzięki własnej pomysłowości, przeżywają wiele przygód, których pozazdrościć im mogą inne dzieci. Czasami do zabawy włącza się ich koleżanka, Tola. Wspólnie szukają skarbów, konstruują gokarty i biorą udział w wyścigach, próbują skoku ze spadochronem jak prawdziwi żołnierze i ratują pozostawione bez opieki niemowlę. Bywa, że to oni wymagają ratunku, ale z każdej opresji wychodzą cało.

Odcinki: GOKARTY | NIEZWYKŁE ODKRYCIE | MASZERUJE WOJSKO | NIEFORTUNNE NIAŃKI

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata, uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej), członek zespołów SALK oraz Wataha Drums. Dzieci będą poznawać instrumenty (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki itp.), ich historię oraz dźwięki, jakie można z nich wydobyć, a także uczyć się zasad rytmiki i wspólnie muzykować.

BILETY: 11 zł

KINO POD BARANAMI

Rynek Główny 27

31-010 Kraków

12 423 07 68

www.kinopodbaranami.pl

 

Pokaż metkę
Osoba publikująca: KAROLINA ŁYPACZEWSKA
Podmiot publikujący: KKR
Wyszukiwarka ulg
Partnerzy