Plebiscyt rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Dokument archiwalny

Słowo Prezydenta

W. Majka

Szanowni Państwo,

Jest mi niezmiernie miło przedstawić Państwu kolejne prorodzinne przedsięwzięcie realizowane w ramach kampanii „Kraków stawia na Rodzinę”  tj.  plebiscyt pn. „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi”.

Ideą tej nowej inicjatywy realizowanej przez Kraków jest wyróżnienie i spopularyzowanie  miejsc na mapie naszego miasta, które dedykowane są rodzinom z dziećmi w różnym wieku, a także docenienie podmiotów, które aktywnie podejmują działania na rzecz tworzenia udogodnień dla rodzin z dziećmi w miejscach, z których korzystamy na co dzień – w sklepach, urzędach, miejscach rozrywki i rekreacji, firmach usługowych itp.

Serdecznie zapraszam Państwa do aktywnego udziału w Plebiscycie, zarówno poprzez zgłaszanie nam miejsc przyjaznych, jak i do tworzenia wewnątrz siedzib Państwa firm specjalnych miejsc z myślą o rodzinach z dziećmi.

Jestem przekonany, że dzięki naszemu plebiscytowi miejsc, w których rodziny czują się komfortowo, będzie przybywać, a co z tym idzie, każdy krakowianin (i nie tylko) będzie mógł bez przeszkód korzystać z pełnej oferty miasta.

faksymile

Jacek Majchrowski

Prezydent Miasta Krakowa

pokaż metkę
Osoba publikująca: Małgorzata Wawrzyńska
Podmiot publikujący: KKR
Data publikacji: 2019-07-22
Data aktualizacji: 2019-07-22
Powrót