Vital-Dent.pl

Adres siedziby:
Stańczyka 14 , Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:
WWW
Opis:

"Leczymy z pasją i uśmiechem" www.Vital-Dent.pl "Gabinet przyjazny dzieciom"

Misja

Witamy Państwa w Vital-Dent.pl.

Tu poczują się Państwo dobrze i spokojnie. Tu jest miejsce, w którym profesjonalizm i wysoka kompetencja medyczna spotyka się z bardzo dobrą opieką nad Pacjentem i jego najbliższymi. To jest gabinet, w którym korzystamy z naszych umiejętności z niegasnącym zaangażowaniem i uśmiechem.

Mamy głęboką świadomość tego, że Pacjent jest Klientem i naszym Partnerem. Nasz gabinet zrodził się z pasji leczenia – pomagania ludziom w odzyskiwaniu i utrzymywaniu pięknego uśmiechu i dobrej kondycji zdrowotnej. Rozumiemy oczekiwania naszych Klientów. Tu są serca i umysły naszych lekarzy i asystentek. Wszyscy pracujemy na europejskim poziomie.

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt, a recepcja z poczekalnią gotowe są nie tylko na przyjęcie Klientów w sile wieku, ale również dzieci, seniorów, rodzin z niemowlętami i niepełnosprawnych. Jeśli mają Państwo ochotę przyjść z osobami towarzyszącymi - także zapraszamy!

Pacjent jest naszym Partnerem. Państwa zaangażowanie w leczenie wysokospecjalistyczne daje najlepsze efekty końcowe. My wiemy o tym i pielęgnujemy relacje z Państwem.

Oferujemy najwyższą jakość wysokospecjalistycznych usług dentystycznych.

... I właśnie w taki sposób pracujemy!

Leczymy z pasją i uśmiechem -

Karolina Michalska-Bałaga Michał Bałaga

Oferowane ulgi:
Partnerzy
Newsletter
Zapisz się