Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Easy Deutch- kursy online

Osoba upoważniona do kontaktu:

Krzysztof Wójcik 662 545 948

Opis:

Nasza szkoła językowa to świetni specjaliści i przyjemność płynąca z poznawania obcego języka i kultury. To także wspaniali lektorzy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, dzięki której wprowadzą Cię w fascynujący świat języka niemieckiego.

W Easy Deutsch nie wierzymy w umiejętności, które nie sprawdzają się w pragmatycznym użyciu, dlatego szczególną wagę przykładamy do kształtowania praktycznej znajomości języka, która pozwala zbudować pewność komunikacyjną na wakacjach, egzaminach czy zagranicznych wyjazdach służbowych.

Organizujemy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania i w różnych formach. W szkole językowej Easy Deutsch swoje miejsce znajdą zarówno ci, którzy stawiają pierwsze kroki w nauce języka niemieckiego, jak i wszyscy, którzy chcą odświeżyć już zdobyta wiedzę. Lekcje organizujemy w grupach, które są dopasowane pod względem poziomu oraz obranych celów.

Oferujemy również zajęcia indywidualne z dojazdem lektora do miejsca zamieszkania ucznia, jak i również innowacyjny system zajęć online.

 

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy

Nowe ulgi