Easy Deutch- kursy online

Opis:

10 % rabatu na lekcje języka niemieckiego on- line https://easydeutch.pl/kursy/niemiecki-online/

 

Odbiorcy:
posiadacze ważnej Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+
Oferta:
10 % rabatu na lekcje języka niemieckiego on- line
Czas trwania:
bez terminowo
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Opis:

Nasza szkoła językowa to świetni specjaliści i przyjemność płynąca z poznawania obcego języka i kultury. To także wspaniali lektorzy, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, dzięki której wprowadzą Cię w fascynujący świat języka niemieckiego.

W Easy Deutsch nie wierzymy w umiejętności, które nie sprawdzają się w pragmatycznym użyciu, dlatego szczególną wagę przykładamy do kształtowania praktycznej znajomości języka, która pozwala zbudować pewność komunikacyjną na wakacjach, egzaminach czy zagranicznych wyjazdach służbowych.

Organizujemy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania i w różnych formach. W szkole językowej Easy Deutsch swoje miejsce znajdą zarówno ci, którzy stawiają pierwsze kroki w nauce języka niemieckiego, jak i wszyscy, którzy chcą odświeżyć już zdobyta wiedzę. Lekcje organizujemy w grupach, które są dopasowane pod względem poziomu oraz obranych celów.

Oferujemy również zajęcia indywidualne z dojazdem lektora do miejsca zamieszkania ucznia, jak i również innowacyjny system zajęć online.

 

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych