Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Dent Kraków

Adres siedziby:
ul. Basztowa 23/4 , 31-156 Kraków
Telefon:
ul. Basztowa 23/4 +48 535 530 383ul. Rakowicka 6/4 +48 515 586 068ul. Wrocławska 80/5 +48 662 424 943
Kontakt e-mail:
Opis:

To profesjonalne i nowoczesne centrum stomatologii, które mieści się w samym centrum Krakowa. Nasi specjaliści dla Twojej wygody przyjmują w trzech lokalizacjach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy termin i miejsce wizyty do potrzeb każdego pacjenta. Zajmujemy się leczeniem zarówno dzieci od 5 roku życia jak i dorosłych.

Ze szczególną starannością dostosowaliśmy ofertę naszego Centrum również do potrzeb najmłodszych pacjentów, dla których dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wizyta u stomatologa już nigdy nie będzie kojarzyła się z bólem i strachem.
Wysokie kwalifikacje naszych pracowników, nowoczesne wyposażenie gabinetów a także szczególna dbałość o wysoką jakość usług oraz komfort i bezpieczeństwo pacjentów pozwoliły nam stworzyć nowoczesną praktykę stomatologiczną. Bardzo istotne jest dla nas to, aby nasi pacjenci mieli nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby.

W skład personelu Dent  Kraków wchodzą doświadczeni lekarze stomatolodzy, ortodonci, protetycy oraz chirurdzy dentystyczni. W trosce o najwyższą jakość usług nieodbiegającą od standardów światowych, zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz konferencjach odbywających się na terenie całej Polski.

Każdy pacjent Dent Kraków ma możliwość skorzystania z bezpłatnego przeglądu uzębienia oraz uzyskania na tej podstawie porady lekarskiej. Warto również podkreślić, iż w naszym Centrum dysponujemy aparatem RTG, który pozwala na szybkie postawienie diagnozy i dobranie odpowiednich metod leczenia.

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy

Nowe ulgi