Dent Kraków

Miejsce świadczenia usługi:
ul. Basztowa 23/4 , 31-156 Kraków
Telefon:
ul. Basztowa 23/4 +48 535 530 383
ul. Rakowicka 6/4 +48 515 586 068
Kontakt e-mail:
Opis:

10% rabatu na usługi stomatologiczne dla osób legitymujących się ważną Krakowską Kartą Rodzinną.

Usługi realizowane są w następujących lokalizacjach:

- ul. Basztowa 23/4

- ul. Rakowicka 6/4

Odbiorcy:
dzieci , uczniowie, studenci, dorośli posiadający Krakowską Kartę Rodzinną
Oferta:
dla osób legitymujących się kartą KKR
Typ ulgi:
rabat

Dane teleadresowe podmiotu świadczącego ulgę

Adres siedziby:
ul. Basztowa 23/4 , 31-156 Kraków
Telefon:
ul. Basztowa 23/4 +48 535 530 383
ul. Rakowicka 6/4 +48 515 586 068
Kontakt e-mail:
Opis:

Dent Kraków to profesjonalne i nowoczesne centrum stomatologii w Krakowie. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości usług dentystycznych z zachowaniem maksymalnego komfortu oraz miłej i przyjaznej atmosfery. Z uwagi na doskonałą lokalizację naszej kliniki, która mieści się w samym centrum miasta, dojazd możliwy jest wszelkimi środkami komunikacji miejskiej z każdego punktu Krakowa. Zmotoryzowani klienci mogą natomiast skorzystać z dużego, bezpłatnego parkingu, znajdującego się na terenie naszego Centrum. Pozostałe atuty Dent Kraków to przede wszystkim przestronne, klimatyzowane wnętrza oraz profesjonalna obsługa. Szeroki zakres usług oferowanych przez nasze centrum pozwala na indywidualne podejście do każdego pacjenta i sprostanie wszystkim jego wymaganiom.

Ze szczególną starannością dostosowaliśmy ofertę naszego Centrum również do potrzeb najmłodszych pacjentów, dla których dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, wizyta u stomatologa już nigdy nie będzie kojarzyła się z bólem i strachem.
Wysokie kwalifikacje naszych pracowników, nowoczesne wyposażenie gabinetów a także szczególna dbałość o wysoką jakość usług oraz komfort i bezpieczeństwo pacjentów pozwoliły nam stworzyć nowoczesną praktykę stomatologiczną. Bardzo istotne jest dla nas to, aby nasi pacjenci mieli nie tylko zdrowe, ale i piękne zęby.

W skład personelu Dent  Kraków wchodzą doświadczeni lekarze stomatolodzy, ortodonci, protetycy oraz chirurdzy dentystyczni. W trosce o najwyższą jakość usług nieodbiegającą od standardów światowych, zespół stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz konferencjach odbywających się na terenie całej Polski.

Każdy pacjent Dent Kraków ma możliwość skorzystania z bezpłatnego przeglądu uzębienia oraz uzyskania na tej podstawie porady lekarskiej. Warto również podkreślić, iż w naszym Centrum dysponujemy aparatem RTG, który pozwala na szybkie postawienie diagnozy i dobranie odpowiednich metod leczenia.

/baza_ulg
Ocena:
Twoja ocena:
  • Wyślij znajomemu
  • Dodaj do ulubionych