Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Wawel Service Sp. z o.o.

Adres siedziby:
Plac Na Groblach 21 , 31 - 101 Kraków
Telefon:
Kontakt e-mail:

biuro@wawelservice.pl

Opis:

Wawel Service powstał ponad 20 lat temu i dziś należy do czołówki deweloperów działających na rodzimym rynku. Od początku działalności spółka sprzedała ponad 3000 mieszkań w Krakowie i Warszawie. Firma specjalizuje się w budowie rodzinnych, bezpiecznych i przede wszystkim funkcjonalnych osiedli. W ofercie Wawel Service znajdują się również lokale o podwyższonym standa rdzie wykończenia, a także nieruchomości komercyjne.

Inwestycje Wawel Service dostępne są ponadto w ramach znowelizowanego programu MdM. Dwie energooszczędne  inwestycje Wawel Service (Halszki 28A oraz Borkowska B1B2) są także objęte dofinansowaniem z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Niedawno firma uruchomiła także autorski program rabatowy „Kompas Korzyści”, w którym klienci mogą samodzielnie wybierać promocje, które ich zdaniem są najkorzystniejsze.

Krakowski deweloper podpisał już oficjalne porozumienie z Urzędem Miasta Krakowa o współpracy na rzecz mieszkańców Gminy. Celem tej kooperacji jest wsparcie rodzin wielodzietnych w zakupie ich wymarzonego mieszkania. Teraz, wszyscy posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ będą mogli skorzystać z promocji na zakup nieruchomości wybudowanej przez Wawel Service. Promocję można wykorzystać przy zakupie dowolnego mieszkania i wynosi ona aż 3 proc. wartości nieruchomości.

„Już pierwsze małopolskie rodziny mogą cieszyć się ze swoich nowych mieszkań zakupionych w ramach naszej nowej promocji. To ogromna satysfakcja, kiedy oprócz kluczy do wymarzonego mieszkania dajemy naszym klientom również radość z przeprowadzonej transakcji. Zadowolenie nabywców to najważniejszy element naszej strategii, dlatego cały czas staramy się dostosowywać naszą ofertę do potrzeb różnych grup społecznych. Tym razem postanowiliśmy skierować nasze działania w stronę rodzin wielodzietnych, ponieważ wiemy, że znalezienie odpowiedniego mieszkania, które sprosta oczekiwaniom nie tylko wszystkim członkom rodziny, ale i wspólnemu budżetowi jest bardzo trudne” – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service.

 

 

Oferowane ulgi:

Wyszukiwarka ulg

Partnerzy